Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky / Vydání Rainbow Six Siege se posouvá na 1. prosinec 2015
Odběr novinek

Vydání Rainbow Six Siege se posouvá na 1. prosinec 2015

Studio Ubisoft se v reakci na zpětnou vazbu rozhodlo posunout datum vydání hry na 1.12.2015.

Studio Ubisoft se v reakci na zpětnou vazbu rozhodlo posunout datum vydání hry na 1.12.2015.Oficiální vyjádření vývojářů hry:
"Zpětná vazba byla vždy velmi důležitou součástí vývoje Rainbow Six Siege, ať už se jednalo o testovací hraní ve studiu, v uzavřené alfa verzi nebo na nedávných akcích jako E3 a Gamescom. Názory hráčů, kteří měli možnost si hru vyzkoušet, nám pomáhají zjistit jak tento herní zážitek dále vylepšovat a proto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se do tohoto procesu zapojili.

Především z těchto důvodů jsme se rozhodli posunout datum vydání Rainbow Six Siege na 1. prosince 2015. Nebylo to snadné rozhodnutí ale na základě získaných ohlasů a našich vlastních interních testů jsme došli k názoru, že hra stále vyžaduje dodatečná vylepšení například v oblasti kooperační hry ve všech herních módech, vyvážení funkčnosti zbraní a vybavení nebo navigace v uživatelském rozhraní. Vyhrazujeme si tedy čas navíc na provedení těchto změn a jsme přesvědčeni, že se jedná o správné rozhodnutí.

Uzavřená beta Rainbow Six Siege proběhne beze změn od 24. září 2015 a čas, který jsme si vyhradili navíc nám umožní lépe otestovat prvky jako technickou infrastrukturu a párování hráčů pro jednotlivé souboje. Výsledkem tohoto dodatečného testování a dolazování by měl být kvalitnější herní zážitek po vydání hry.

Sami jsme také hráči a chápeme tedy, že mnoho z vás se už nemůže dočkat finální verze hry. Jsme ovšem přesvědčeni, že u her velmi záleží na kvalitě a chceme pro vás tak připravit tu nejlepší možnou hru.

Vývoj Rainbow Six Siege je úžasný zážitek a chtěli bychom poděkovat všem fanouškům za podporu, zpětnou vazbu a neutuchající nadšení. Bez vás bychom tuto hru nemohli vytvořit. A doufáme, že se všichni těšíte na blížící se beta test už 24. září."