Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Akční hry
Odběr novinek
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 1
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 2
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 3
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 4
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 5
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 6
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 1/6Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 2/6Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 3/6Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 4/6Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 5/6Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC) - 6/6

Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC)

Kód: 20617 Novinka
Dostupnost: Na dotaz
949,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Crash Bandicoot N Sane Trilogy (PC)
Přidej se ke slavnému vačnatci Crashi Bandicootovi, který míří na Xbox One se třemi nezapomenutelnými dobrodružstvími v nové ohromující podobě s HD grafikou.N. Sane Trilogy obsahuje hry Crash BandicootCrash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped. Všechny tři byly od základů znovu vytvořeny s pomocí nejnovější technologie, úplně nových zvukových nahrávek od původních dabérů a zbrusu nové grafiky, aby přinesly klasické herní zážitky do hraní nové generace.

Crash Bandicoot: 
Dr. Neo Cortex plánuje za pomoci špatné Uka Uka ovládnout svět a aby to dokázal vytváří geneticky vytvořené zvířata, která ho uctívat. Napříč desítkami úrovní se snažíte pomoci Crashovi, Aku Aku a ostatním, se kterými se snažíte zachránit zvířata, Crashovu přítelkyni a překazit Cortexove plány.

Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back: 
Špatný Dr. Neo Cortex se vrací, ale tentokrát se snaží zachránit svět?

A dokonce požádal svého úhlavního nepřítele, Crashe, aby mu při tom pomohl. Je to další z jeho lstivých plánů, jak vlákat Crashe do jednoho ze svých podlých experimentů? Dokážete pomoci Crashovi, Aku Aku a jejich přátelům znovu zvítězit, nebo se přidáte do rád bezduchých Cortexovych následovníků?

Crash Bandicoot 3: Warped 
Vítejte v úplně novém dobrodružství, ve kterém se vydáte na cestování v čase!
Uka Uka znovu přinutila Dr. Cortexe k dodržování jejích zlomyslných plánů a vy musíte Crashovi pomoci je zastavit. Vydejte se na nová dobrodružství do středověku, ponořte se pod hladiny oceánů, jezděte na vodním skútru, motorce a dokonce létejte na dvojplošníku. Znovu na Vás čekají úrovně plné jablíček, ukrytých drahokamů, zda místností a nových nepřátel.

S tímto zbožím kupují
Sniper: Ghost Warrior (Double Pack) Sniper: Ghost Warrior (Double Pack) Kód: 20563
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.