Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky / Nová značka herního příslušenství E-BLUE
Odběr novinek

Nová značka herního příslušenství E-BLUE

Nově v naší nabídce naleznte herní příslušenství E-BLUE

Značka E-blue byla založena skupinou nadšených designerů  z oblasti asijského Tichomoří. Sídlo firmy se nachází v Hong Kongu a propracovaný design výrobků je již od roku 1999 navrhován a finalizován v japonské Osace. Našim cílem je vyrábět barevné a stylové počítačové doplňky nejvyšší kvality pro mladou generaci.   Soustředíme se hlavně na vývoj počítačových myší, klávesnic a USB vstupních zařízení. S naší 12letou zkušeností jsme připraveni dát našim zákazníkům spoustu zábavy a mnoho stylových a trendy výrobků.

  Značka E-blue se prodávalá v USA, Kanadě, Velké Británii a dalších 57 zemích světa. Více než polovina světové populace má dnes možnost zakoupit produkty značky E-blue a užít si kvalitu, design a potěšení, které tato značka přináší. V našich výrobních zařízeních jsme dosáhli kvality  ISO9001. Všechny naše výrobky jsou certifikovány symbolem CE.

  Srdečně zveme všechny, kteří sdílejí naši touhu a nadšení, aby se připojili a vyzkoušeli produkty  z  řady kvalitních designově zajímavých trendy  výrobků značky  E-blue.

 

Ocenění "Best Newcomer" Disney
Produkty E-Blue řady Iron Man získaly prestižní ocenení značky Disney "Best Newcomer".
Toto ocenění je považováno za "Oskara" v designu výrobků inspirovaných Disney komiksy a filmy.Disney si velmi pečlivě vybírá s kým bude spolupracovat a společnost E-Blue takto dokázala, že kombinuje to nejleší z designu a kvality v tak velké konkurenci na trhu.