Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky / MARVO – značka, která maximalizuje váš herní zážitek
Odběr novinek

MARVO – značka, která maximalizuje váš herní zážitek

MARVO – značka, která maximalizuje váš herní zážitek - Game-hall.cz ♞    Historie značky MARVO se datuje do roku 2010.

Historie značky MARVO se datuje do roku 2010.

Stojí za ní Shenzhen mark technology Co.ltd, která se systematicky zlepšovala ve vývoji produktů a spolupráce s mezinárodními firmami. Značka Marvo má nyní silnou pozici na asijském trhu a již se rozšířila do více než 40 zemí světa (Hong Kong, Argentina, Čína, Rusko, Brazílie, Malajsie, Thajsko, aj.). Od roku 2017 jsme jejím hrdým distributorem v České republice.

Marvo nabízí profesionální přístup, kvalifikované pracovníky, a hlavně prvotřídní produkty, které uspokojí i náročnější zákazníky. Ať již potřebujete využít produkty Marvo pouze na hraní počítačových her, nebo je využijete případně i k běžné práci, budete spokojeni. Značka navíc neustále pracuje na vývoji a prakticky pořád vytváří nové a nové produkty. Můžete se tak těšit, že se bude nabídka našeho eshopu velmi často obměňovat a doplňovat. Marvo – to jsou výrobky té nejvyšší kvality a osobitého designu.

Značka Marvo má dvě odnože – gaming a fashion. My se prozatím zaměřujeme na sekci gaming. Mezi produkty Marvo patří a naleznete je zde

Klávesnice
Sluchátka
Myši
Reproduktory