Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky / Far Cry Primal je tady!
Odběr novinek

Far Cry Primal je tady!

Konečně je to tady! Den, kdy se můžete vydat na pravěká loviště, utkat se cizími kmeny o území a kořist a zažít unikátní atmosféru doby kamenné!

Pokud jste ale posledních pár měsíců strávili někde daleko mimo civilizaci (jak příznačné),  tak vězte, že dnes 1.3.2016 vychází Far Cry Primal ve verzi pro PC.

Pro ty z Vás, kteří se zrovna vrátili z divočiny, je zde krátká rekapitulace. Far Cry Primal je zasazeno 10 000 let před počátek našeho letopočtu do doby kamenné a vy se v kůži lovce Takkara pokusíte dostat sebe a svůj kmen na vrchol potravního žebříčku. To znamená, že se bohužel musíte rozloučit se všemi druhy pistolí, kulometů, brokovnic a odstřelovacích pušek (bomby ale pořád budou!). Zavděk vezmete luky, šípy, oštěpy, palicemi a nějakým tím ochočeným "mazlíčkem". Tyto nástroje budou v eliminaci nepřátel podobně efektivní, takže nemusíte smutnit.

Jak je zvykem, tak novináři měli přístup k plné hře s předstihem, aby nás mohli obdařit svými dojmy a hodnocením hry. Níže se můžete podívat, co o hře říkají média i s odkazy na původní recenze:

"Na pevných základech vytvořených předchůdci však vznikl nový svět s novými pravidly, úkoly a jedna z nejúchvatnějších her vůbec. Zatím nejlepší letošní herní zážitek se odehrává před dvanácti tisíci lety."