Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky / Assassin's Creed Syndicate dorazí na PC už v Listopadu
Odběr novinek

Assassin's Creed Syndicate dorazí na PC už v Listopadu

Ubisoft zveřejnil datum vydání PC verze Assassin's Creed Syndicate, která výjde s měsíčním odstupem od verzí pro konzole.

Ubisoft zveřejnil datum vydání PC verze Assassin's Creed Syndicate, která výjde s měsíčním odstupem od verzí pro konzole.

 

 

Vydání Assassin's Creed Syndicate pro PC proběhne 19. listopadu, ani ne měsíc po verzích pro PS4 a Xbox One. Proč ale nevychází najednou se svými konzolovými protějšky? Sam Kovalev, Studio Production Manager z Ubisoft Kyjev, ujišťuje, že důvodem je snaha vývojářského týmu přinést hráčům na PC hned od začátku tu nejstabilnější a nejoptimalizovanější možnou verzi.

 

 

"Značně jsme vylepšili náš proces produkce a kontroly, což nám umožnilo zaměřit se na zdokonalování, stabilizaci a optimalizaci PC verze výrazně dříve." říká Kovalev. "Byla to pro náš produkční tým letos jedna z hlavních priorit."

I přes nové produkční procesy a to, že vývoj postupuje podle plánu chce vývojářský tým přecijen nechat Assassin's Creed Syndicate ještě chvíli "povařit" než jej vypustí na PC, aby hráčům dodal optimální herní zážitek. "Čtyři týdny navíc nám poslouží k dokončení všech potřebných finálních úprav a optimalizací. Potřebujeme se ujistit, že hra a všechny její systémy jsou stabilní a všem hráčům tak budou hned od začátku bez problémů fungovat." vysvětluje Kovalev.

Kyjevský tým pracuje na zohlednění široké palety nejrůznějších PC sestav při optimalizaci hry. Podle Kovaleva se hardwarové požadavky ještě stále finalizují a hra nebude mít žádný pevný strop pro framerate a rozlišení. Doporučené systémové požadavky budou mířit na 1080p a 30 FPS.

Assassin's Creed Syndicate vychází 23. října pro PS4 a Xbox One a 19. listopadu pro PC.