Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / Sony PSP / Hry na PSP
Odběr novinek
Football Manager 2011 (PSP)

Football Manager 2011 (PSP)

Kód: 20535
Dostupnost: Skladem
129,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Football Manager 2011 (PSP)

Pokračování nejúspěšnějšího fotbalového manažeru, který opět nastavuje nový standard tohoto žánru a přidává řadu nových vylepšení. Například aspirující manažeři mohou poprvé v historii jednat s hráči o smlouvách v reálném čase.

Vývojářská firma hry navázala spolupráci s mnoha skutečnými profesionálními agenty, aby Vám poskytla co nejvěrnější obraz těchto rozhovorů. Připravte se na to, že v této oblasti narazíte na různé typy agentů - každý z nich bude mít jinou osobnost, takže budete muset volit pokaždé jinou taktiku.

Spolu s implementací najintuitívnejšieho tréninkového systému v historii této série, přibyla i sekce "přípravy na zápas", kde mohou manažeři dávat svému mužstvu pokyny, na které oblasti má být v nadcházejícím zápase nejvíce zaměřit. Také je k dispozici více základních tréninkových rozvrhů a 14 individuálních oblastí schopností, na které se hráči mohou na Váš pokyn soustředit.

Interakce s hráči, výborem a personálem Vašeho týmu dosáhla v tomto ročníku novou úroveň. Připravte se na řešení množství požadavků, jako od vedení, tak i od podřízených. Přibyl také nový modul interakce s hráči, který manažerovi umožní vést soukromé rozhovory s vlastním mužstvem i veřejnou konverzaci týkající se hráčů z jiných klubů.

Dva roky po spuštění 3D Match Engine tvůrci v tomto ročníku do hry implementovali celou řadu vylepšení. Přibylo například více než 100 nových animací, nové emoce hráčů, nové modely fotbalistů, nové stadiony, textury trávníků, vylepšené osvětlení, noční zápasy za umělého osvětlení, více oslav vstřelených branek a množství dalších přídavků, které ještě umocní Váš zážitek z nejlepší simulace zápasů, jaká je na současném trhu.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.