Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / PlayStation 4
Odběr novinek
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 1
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 2
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 3
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 4
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 5
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 6
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 1/6The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 2/6The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 3/6The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 4/6The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 5/6The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4) - 6/6

The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4)

Kód: 20705 Produktové číslo: 5060522094661
Dostupnost: Na dotaz
259,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
The Curious tale of the Stolen Pets VR (PS4)

Lokalizace: angličtina

Prožijte interaktivní příběh o dětských zázracích! Pomozte svému dědečkovi vyřešit záhadu ukradených zvířátek a prozkoumejte úžasné miniaturní světy vytvořené od základu pro VR. Každý svět je jedinečný, plný interakcí a barvitého života.

Dojemný příběh

Nechte se vést hlasem svého dědečka, vydejte se zpět na fantaskní dobrodružství ze svého dětství a do světů, které jste spolu vytvářeli. Vraťte se do radostné minulosti a složitého vztahu se svou sestrou. Uvědomíte si věci sami o sobě, na které jste zapomněli už před desítkami let.

Poklidné hádanky

Pokračujte hrou pomocí řešení odlehčených hádanek za použití rukou: chytejte, strkejte, pouštějte a roztáčejte spoustu interaktivních prvků v každém světě a odhalujte stopy či skrytá zvířátka. Každý svět je plný rušného života. Nejsou zde žádné časové limity. Zůstaňte ve světě, dokud nevyřešíte všechny hádanky, anebo pokračujte dál, až se vám bude chtít.

Světy utajených divů

Kromě mazlíčků, kteří potřebují vaši pomoc, obsahuje každý miniaturní svět i tajné mince, které můžete odhalit díky hratelnosti, jež ve VR dosahuje nových výšin: Nakoukněte za zářící sopku, nakloňte se a prozkoumejte vršek chýše anebo prohledejte dno ledového jezera.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.