Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / PlayStation 4 / Příslušenství k PS4
Odběr novinek
Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 1
Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 2
Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 3
Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 4
Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 5
Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 1/5Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 2/5Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 3/5Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 4/5Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE - 5/5

Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE

Kód: 20387 Produktové číslo: 5907512866030
Dostupnost: Na dotaz
1.249,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Volant Tracer RAYDER 4 V 1 PC / PS3 / PS4 / XONE

Sníte o úspěchu ve virtuálních automobilových závodech? Nebo je vaší vášní dynamická jízda v simulátoru, ze které chcete získat maximální spokojenost? Bez ohledu na to je řídítka Tracer Rayder 4v1 jedním z doplňků, které prostě musíte mít! Objevte úžasný volant vyrobený speciálně pro závody, špičkový volant pro úžasný zážitek z jízdy. Kolo Trafer Rayder patří do populární řady Gamezone, vytvořené speciálně pro hráče, kteří oceňují kombinaci nejvyšší kvality zpracování s pokročilými funkcemi herního vybavení.

• Kompatibilní s platformami PC, PS3, PS4 a Xbox ONE.
• 12 tlačítek.
• Vibrační funkce.
• Zrychlení pružiny.
• LED indikátor připravenosti.
• Maximální otáčení volantu o 180 stupňů.
• Pružinové pedály.
• 180 cm dlouhý kabel.
• Kompaktní velikost

Dynamická jízda
Díky volantu Tracer Rayder zažijete realističnost hry, kterou nemůže poskytnout klávesnice počítače nebo dokonce nejlepší ovladač v případě konzoly. Zařízení má 12 tlačítek, díky nimž je možné intuitivně ovládat a přesně reagovat na jakoukoli situaci na virtuální silnici. Ergonomicky navržené kolo má nastavitelný úhel otáčení až 180 stupňů, což vám umožní přizpůsobit volant různým typům závodů a soutěží. Vibrační systém je navržen tak, aby vám poskytl další podněty prostřednictvím řady vibrací a rázů napodobujících pohyb na určitém povrchu. Přiložené pružinové pedály vám poskytnou pocit skutečné kontroly nad vozidlem. Díky tomu se budete cítit jako jezdec rally účastnící se skutečného závodu.

Uživatelský komfort
Řídítka Tracer Rayder jsou vyrobena z odolného plastu, díky čemuž je práce realistická a přesná. Všechny prvky jsou dobře sladěny, takže při hraní můžete provádět plynulé pohyby. Tlačítka jsou uspořádána intuitivně, což umožňuje pohodlnou hru. Stabilní systém upevnění zajistí, že váš volant zůstane vždy pevně připevněn k desce stolu a nic vám nezkazí potěšení z hraní. Díky doplňkovému příslušenství v podobě plynových a brzdových pedálů se budete cítit jako v kokpitu skutečného závodního vozu.

Univerzální řešení
Zúčastněte se vzrušující hry bez ohledu na platformu. Volant Tracer Rayder je kompatibilní s konzolemi PC i PS3, PS4 a Xbox One. Máte více než jednu herní platformu? Nebo možná jen plánujete koupit konzolu? S volantem Tracer se již nemusíte starat o přizpůsobení zařízení platformě - mezi řešeními můžete libovolně přepínat.

S tímto zbožím kupují
Esperanza Herní sluchátka s mikrofonem ALBATROS Esperanza Herní sluchátka s mikrofonem ALBATROS Kód: 20063
Dostupnost: Skladem
189,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.