Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / PlayStation 4
Odběr novinek
Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 1
Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 2
Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 3
Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 4
Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 1/4Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 2/4Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 3/4Mirror's Edge Catalyst (PS4) - 4/4

Mirror's Edge Catalyst (PS4)

Kód: 20024 Produktové číslo: 5030932117939
Dostupnost: Na dotaz
169,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Mirror's Edge Catalyst (PS4)

Lokalizace: angličtina

V roce 2009 zaujal Mirror's Edge hráče po celém světě svou jednoduchostí a unikátním pohledem z první osoby kurýrky Faith, jejíž prací bylo doručovaní kompromitujících mateiálů. EA ve spolupráci s DICE nyní představuje nový díl této netradiční akční adventury plné akrobatických pohybů ze světa parkouru a free runu. Mirror's Edge Catalyst je jakýmsi restartem série, ve kterém se autoři pokusí vyvarovat chyb z prvního dílu a přinést hráčům jedinečný adrenalinový zážitek.


Co nás čeká?

Návrat oblíbené hrdinky Faith z prvního dílu.
Hrdinka bude muset čelit problémům, které odstartovala svým bojem proti společnostem terorizujícím lidi... a hlavně bojem za očištění své sestry od zločinů, které neudělala.
Připravte se na propracovanější prostředí, více možností kudy jít a inteligentnější protivníky.
Čerpejte z úžasného arzenálu odrazů od zdí, výskoků a přeskoků poskládejte řetězce plynulých akrobatických pohybů, které promění každou úroveň městského prostředí ve vaši výhodu.
Bojujte nebo uprchněte. Vaše rychlosti a hbitost vám umožní nejen vyhýbat se zatčení a podnikat odvážné úniky, ale rovněž zneškodňovat a odzbrojovat nic netušící protivníky ve směsi honiček, logických hádanek, strategického plánování a intenzivních soubojů.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.