Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / PlayStation 3
Odběr novinek
XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 1
XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 2
XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 3
XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 4
XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 5
XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 1/5XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 2/5XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 3/5XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 4/5XCOM: Enemy Unknown (PS3) - 5/5

XCOM: Enemy Unknown (PS3)

Kód: 20054
Dostupnost: Skladem
99,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
XCOM: Enemy Unknown (PS3)

Jedna z nejlepších strategií vytvořená 2K Marine se vrací. Všichni, kdo posílali agenty na smrt, počítali složitě tahy, měli vyčleněné granátníky, střelce a běžce, jež sbírali mrtvé emzáky, mohou zajásat. Máte opět pod kontrolou tajnou polovojenskou organizaci s názvem XCOM. Jako velitel XCOM, musíte bránit svět před děsivou globální invazí, řídit zdroje a pokročilé technologie nebo dohlížet nad bojovou strategií a taktikou jednotlivých jednotek.
 

Původní X-COM je obecně považována za jednu z nejlepších her, a nyní se znovu představuje jako strategie. Bude se snažit neudělat ostudu původnímu týmu Firaxis Games. Rozšíří tak tento odkaz o zcela nový příběh invaze, nepřátelé a technologie. Budete řídit osud lidstva prostřednictvím zkoumání cizích technologií, vytvářet plně funkční základny, plánovat bojové mise a řídit pohyb vojáků v bitvě.

Co nás čeká?
Strategicky taktické, tahové boje s výtečnou akční sekvencí.
Strategický základ: Recruitovat a přizpůsobit růst unikátních vojáků, spravovat své zaměstnance a zjisti mimozemskou hrozbu.
Přímé ovládání taktických komand v tahové bitvě. Pozemní i vzdušné jednotky.
Více než 70 unikátních misí.

S tímto zbožím kupují
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.