Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / PlayStation 3
Odběr novinek
The Club (PS3) - 1
The Club (PS3) - 2
The Club (PS3) - 3
The Club (PS3) - 4
The Club (PS3) - 1/4The Club (PS3) - 2/4The Club (PS3) - 3/4The Club (PS3) - 4/4

The Club (PS3)

Kód: 20318
Dostupnost: Skladem
299,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
The Club (PS3)

Adrenalinová third-person akce v prostředí ilegální undergroundové společnosti, v níž se setkávají jedinci lačnící po ultimátní formě vzrušení a ti co chtějí sledovat, jak se těm druhým onoho vzrušení v míře větší než vrchovaté dostává.

Ultimátní forma vzrušení má podobu drsného sportu, v němž se v řadě hodně netradičních lokací roztroušených po celém světě bojuje s použitím špičkových zbraní o přežití. K dosažení vítězství v soubojích je však třeba něco víc než eliminace soupeřů a překonání smrtelně nebezpečných překážek. Hráč musí bojovat podle nelítostných pravidel, která se pro každý souboj mění.

- Jako jeden z osmi bojovníků se můžete probojovat pěti herními režimy: standardní režim, časově omezený útok, boj o přežití, obléhání a zkouška ohněm.
- Čekají vás boje na osmi místech v různých částech světa. Nechybí válkou zničená města, opuštěné továrny, ocelárny.
- Objekty lze ničit, nebo s nimi manipulovat a využívat je tak ve svůj prospěch.
- Jedinečný systém hodnocení ještě více podporuje soutěživost mezi hráči: čím budete rychlejší, přesnější a silnější, tím více bodů získáte a tím více zbraní, postav a map si zpřístupníte.
- Můžete se těšit na automatické zbraně, odstřelovačky, velkorážní pistole, samopaly, pojízdné zbraně a spoustu dalších, které lze navíc upravovat.
- Každá z 8mi postav má vlastní příběh.
- Ve více než devíti vražedných multiplayerových režimech se můžete prostřílet na přední místa hráčských tabulek. V reálném čase se můžete po síti utkat s 15ti protivníky, nebo si dát přátelský zápas offline na rozdělené obrazovce pro 4 hráče.

Minimální konfigurace : konzole Sony PlayStation 3

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.