Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / PlayStation 3
Odběr novinek
Genesis MOUSE/KEYBOARD adapter -TIN 200 pro XONE/PS4/PS3 - 1
Genesis MOUSE/KEYBOARD adapter -TIN 200 pro XONE/PS4/PS3 - 2
Genesis MOUSE/KEYBOARD adapter -TIN 200 pro XONE/PS4/PS3 - 1/2Genesis MOUSE/KEYBOARD adapter -TIN 200 pro XONE/PS4/PS3 - 2/2

Genesis MOUSE/ KEYBOARD adapter -TIN 200 pro XONE/ PS4/ PS3

Kód: 20650 Produktové číslo: 5901969417678
Dostupnost: Na dotaz
569,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Genesis MOUSE/ KEYBOARD adapter -TIN 200 pro XONE/ PS4/ PS3

Genesis Tin 200 je revoluční adaptér, který umožňuje použití myši a klávesnice s konzolemi PS4, PS3, Xbox One a Nintendo Switch. Tento adaptér nejen usnadňuje hru a výrazně zvyšuje herní zážitek, ale umožňuje také hraní herních titulů, které byly dosud nehratelné pomocí gamepadu. Adaptér vystačí jednoduše připojit dle návodu, bez nutnosti instalace jakéhokoliv softwaru, nebo dodatečné konfigurace.

MALÝ ADAPTÉR, VELKÉ MOŽNOSTI

Genesis Tin 200 je malý adaptér, který poskytuje velké množství možností díky použití myši a klávesnice s konzolemi, což vám usnadní hru a dá náskok před vašimi protivníky. Pomocí adaptéru obdržíte větší množství dostupných kláves, které umožňují nejen preciznější pohyb a zamíření, ale i rychlejší reakci.

VÝVOJOVÝ FIRMWARE

Trh her a příslušenství související s hrami se neustále vyvíjí, proto adaptér Genesis Tin 200 byl naprojektován s myslí do budoucna. Adaptér umožňuje aktualizaci firmwaru prostřednictvím USB (vyžaduje se počítač). V současnosti jsou klávesy přiřazeny automaticky, ale v budoucnu při pomoci aktualizace firmwaru bude možné nakonfigurovat je ručně podle vlastních preferencí.

Adaptér je kompatibilní s většinou zařízení dostupných na trhu *.

-* I přes veškeré úsilí nelze zaručit kompatibilitu se všemi zařízeními dostupnými na trhu.

V případě jakýchkoliv problémů s manipulací, nebo fungováním adaptéru si prohlédněte záložku "Podpora" na naší webové stránce www.genesis-zone.com.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.