Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Závodní hry
Odběr novinek
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 1
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 2
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 3
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 4
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 5
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 6
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 7
Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 1/7Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 2/7Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 3/7Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 4/7Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 5/7Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 6/7Moto GP Ultimate Racing Technology 2 - 7/7

Moto GP Ultimate Racing Technology 2

Kód: 20496 Produktové číslo: 8059617108762
Dostupnost: Skladem
489,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Moto GP Ultimate Racing Technology 2

Lokalizace: angličtina

RIDE 3 má zcela nové jádro a představuje naprosto přepracovaný zážitek: i když si tento titul zachovává identitu série, přináší spoustu nových funkcí a prvků, které vám umožní užít si adrenalin jako skutečný závodník.

RIDE 3 je dokonalá motorkářská encyklopedie, realistický a adrenalinem napěchovaný titul s více než 230 motorkami určenými pro závodní fanoušky.

Různé kategorie tratí uspokojí vkus i potřeby každého hráče: od tratě GP a Supermoto pro ty, kteří si chtějí připadat jako profesionální závidníci, po venkovské a městské okruhy, které vás zavedou na ta nejslavnější místa po světě. Zapomenout samozřejmě nesmíme ani na Road Races, kde budete soutěžit na silnicích, a Drag Races pro milovníky akcelerace.

Díky novým možnostem úprav si budete moct přizpůsobit svou oblíbenou motorku na mechanické i estetické úrovni díky novému editoru kombinéz, který vám umožní popustit uzdu fantazii.

Objevte přepracovaný režim kariéry a ponořte se hlouběji do příběhu konkrétní kategorie motorek, výrobce či ikonické tratě s maximální svobodou rozhodování.

Užijte si veškerá grafická vylepšení Unreal® Engine 4 jako třeba skvělého vizuálního renderování a detailních částicových a světelných efektů a fotorealistické úrovně prostředí.

V rámci snahy o ještě podmanivější zážitek vývojáři kompletně přepsali a vylepšili umělou inteligenci, simulaci fyziky a kolizní systém díky novým technologiím, které s sebou tento titul přináší.

Na co ještě čekáte? Začněte své dobrodružství s RIDE 3.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.