Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Uber Soldier - 1
Uber Soldier - 2
Uber Soldier - 3
Uber Soldier - 4
Uber Soldier - 1/4Uber Soldier - 2/4Uber Soldier - 3/4Uber Soldier - 4/4

Uber Soldier

Kód: 20239
Dostupnost: Na dotaz
129,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Uber Soldier

Příběh hry je situován do alternativního světa, kde nacisté díky úspěšnému nukleárnímu programu vyhráli 2. světovou válku a spojenci s nimi museli podepsat mírovou smlouvu. Přesně 6 let po podepsání smlouvy a konci války se hráč ocitá v kůži Karla Stolze - mladého člena odbojové organizace Night Front, jenž byl nacisty unesen a podroben podivným léčebným procedurám v psychiatrické léčebně. Když se mu s pomocí lékaře podaří utéci a vrátit se do velitelství odboje, začne pomalu tušit, že s ním něco není v pořádku.

Hned ze začátku budete mít na výběr, zda si chcete zahrát verzi realistickou bez výskytu nadpřirozených a paranormálních výjevů, nebo verzi fantastickou, v níž se Karl může proměňovat v příšeru a cestuje v čase. Zmínku zaslouží nelinearita úrovní, která je presentována v podobě občasné nutnosti učinit do několika vteřin rozhodnutí o další cestě úrovní.

Důležitou roli hraje i emoční systém nazvaný Liv Kristine, který hráče odměňuje novými schopnostmi za určitý styl hraní. Velkou část hry se hlavní postava nebude s problémy potýkat sama, ale ve spolupráci s NPC charakterem řízeným pokročilou AI. Ta ostatně ovládá chování dalších zhruba 30 NPC postav, které během svého dobrodružství potkáte.

Titul je postavený na interně vyvinutém enginu X-Tend, který podporuje všechny moderní grafické efekty, nabízí reálný fyzikální model, podporuje prostorový zvuk a dokáže hru rozběhnout i na slabších konfiguracích.

- 16 autentických zbraní z 2.světové války.
- 12 rozmanitých levelů v uzavřených i venkovních prostorech.
- Nadpřirozené schopnosti hlavního hrdiny.
- Důvěryhodný fyzikální systém.
 

Minimální konfigurace :
Windows 2000, XP, procesor 2400MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 2.50GB volno na disku, DVDROM, hra není vhodná pro osoby mladší 18ti let

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.