Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
The Club - 1
The Club - 2
The Club - 3
The Club - 4
The Club - 1/4The Club - 2/4The Club - 3/4The Club - 4/4

The Club

Kód: 20218
Dostupnost: Skladem
129,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
The Club

Lokalizace: české titulky

Adrenalinová third-person akce v prostředí ilegální undergroundové společnosti, v níž se setkávají jedinci lačnící po ultimátní formě vzrušení a ti co chtějí sledovat, jak se těm druhým onoho vzrušení v míře větší než vrchovaté dostává.

Ultimátní forma vzrušení má podobu drsného sportu, v němž se v řadě hodně netradičních lokací roztroušených po celém světě bojuje s použitím špičkových zbraní o přežití. K dosažení vítězství v soubojích je však třeba něco víc než eliminace soupeřů a překonání smrtelně nebezpečných překážek. Hráč musí bojovat podle nelítostných pravidel, která se pro každý souboj mění.

-    Jako jeden z osmi bojovníků se můžete probojovat pěti herními režimy: standardní režim, časově omezený útok, boj o přežití, obléhání a zkouška ohněm.
-    Čekají vás boje na osmi místech v různých částech světa. Nechybí válkou zničená města, opuštěné továrny, ocelárny.
-    Objekty lze ničit, nebo s nimi manipulovat a využívat je tak ve svůj prospěch.
-    Jedinečný systém hodnocení ještě více podporuje soutěživost mezi hráči: čím budete rychlejší, přesnější a silnější, tím více bodů získáte a tím více zbraní, postav a map si zpřístupníte.
-    Můžete se těšit na automatické zbraně, odstřelovačky, velkorážní pistole, samopaly, pojízdné zbraně a spoustu dalších, které lze navíc upravovat.
-    Každá z 8 postav má vlastní příběh.
-    Ve více než devíti vražedných multiplayerových režimech se můžete prostřílet na přední místa hráčských tabulek. V reálném čase se můžete po síti utkat až s 15 protivníky.

Minimální konfigurace :
Windows XP, Vista[32bit], procesor 2000MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM (GeForce 5700, ATI Radeon 9600 Pro nebo lepší), 6.00GB volno na disku, hra vyžaduje ke spuštění připojení k internetu.

S tímto zbožím kupují
Alpha Protocol Alpha Protocol Kód: 20153
Dostupnost: Na dotaz
99,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.