Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Supreme Commander: Forged Alliance

Supreme Commander: Forged Alliance

Kód: 20135
Dostupnost: Na dotaz
99,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Supreme Commander: Forged Alliance

Lidstvo už to má spočítané, blíží se jeho poslední hodinka. Dva roky po skončení nekonečné války leží zbytky kdysi skvělých válečnických národů v troskách a z nadějí lidstva na lepší budoucnost nezůstalo nic než hořké vzpomínky.
Lidstvo se teď snaží vyhladit nový, zdánlivě neporazitelný nepřítel, podporovaný horlivými stoupenci řádu: chce zničit jak UEF, tak aeonské loyalisty i cybrany. Roztříštěné zbytky vojenských sil lidstva, zahnané do kouta a hledící do propasti, musí odsunout stará nepřátelství stranou, semknout se a společně se připravit k poslednímu zoufalému boji. Je to poslední šance. Aliance, která se zrodila z krve, oceli a naděje, s odhodláním postavit se temnotě čelem.

Vlastnosti hry:
» Nová frakce, za kterou lze hrát: Zcela nová frakce, za niž lze hrát ve hrách pro více hráčů a která představuje hlavní hrozbu v kampani pro jednoho hráče. Nové nebezpečí s sebou přináší vychytralá a nečestná rasa, která má rozvinutou techniku a skutečně mistrovsky ovládá kvantovou technologii. Nové zbraně, nové strategie, nová dobyvatelská tažení!
» Nové jednotky: 110 nových pozemních, námořních a leteckých, základních i experimentálních jednotek umožní armádám zaměřit se na strategické slabiny protivníka nebo se stát skutečným ztělesněním vojenské doktríny své frakce.
» Vojenské střety v epickém měřítku: Plná realizace námořnictva, orbitální zbraně a rozvinutá kontrašpionážní technologie poskytují velitelům bezprecedentní, nové smrtící schopnosti v již tak nejstrategičtější RTS hře na současném trhu.
» Nové mapy do hry pro více hráčů: Nová bitevní pole pro více hráčů poskytnou hráčům další příležitost prokázat svou převahu.
» Nová kampaň pro jednoho hráče: Zahrajte si zbrusu novou kampaň pro jednoho hráče, v níž seberete své síly a zabráníte vyhubení lidstva.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.