Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Strategické hry
Odběr novinek
UFO Antologie - 1
UFO Antologie - 2
UFO Antologie - 3
UFO Antologie - 4
UFO Antologie - 1/4UFO Antologie - 2/4UFO Antologie - 3/4UFO Antologie - 4/4

UFO Antologie

Kód: 20237
Dostupnost: Na dotaz
99,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
UFO Antologie

Společné vydání úspěšné hry UFO: Aftermath a jejího pokračování UFO: Aftershock. Řada UFO kombinuje taktický boj malých jednotek s globální strategií. V první části příběhu budete čelit mimozemské invazi, která hrozí zničením celé Země, bojovat s mnoha druhy mutantů a vetřelců z kosmu, objevovat nové technologie a vyrábět neuvěřitelné zbraně i přístroje. Ve druhé části se podíváte do roku 2054, padesát let po událostech z prvního dílu…

UFO: Aftermath
Hra UFO: Aftermath je již čtvrtým dílem úspěsné strategie UFO: Enemy Unknown z roku 1993. Výrobou byl pověřen český vývojářský tým Altar Interactive. Hráč je postaven do role velitele nevelkého zbytku lidské populace, která byla téměř zničena nečekaným a rychlým útokem z kosmu. Ufo: Aftermath kombinuje strategické (stavění základem a výroba bojových jenotek) a taktické prvky (boj proti mimozemšťanům přímo v terénu).

Minimální konfigurace:
Windows 98, 2000, XP, procesor 500MHz, paměť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1.25GB volno na disku, 8x CDROM, doporučen 2GHz procesor

UFO: Aftershock
Je rok 2054. Padesát let po událostech z UFO:Aftermath, kdy mimozemšťané udělali ze Země obrovskou experimentární laboratoř. Lidská rasa přežívá na obrovském letajícím ostrově nazývaném Laputa. Povstání proti přísným a zkorumpovaným vládcům ostrova přerostlo v konflikt, při kterém došlo nešťastně k jeho zničení. Přeživší z přeživších byli opět donuceni hledat si nový domov. Podaří se jim získat zpět Zemi, nyní ovládanou neznámými silami?

Minimální konfigurace:
Windows 2000, XP, procesor 1000MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4.00GB volno na disku, DVDROM, GK GeForce 5700, ATI Radeon 9600Pro nebo lepší, rozlišení 1024x768.

-    Kombinace globální strategie a jednotlivých taktických misí.
-    Správa strategických zdrojů a základny.
-    Vylepšený systém SAS (Simultánní Akční Systém) a RPG.
-    Úžasné předměty a technologie, které lze vyvíjet.
-    Jedinečný systém tréninku a získávání zkušeností.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.