Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Strategické hry
Odběr novinek
The Settlers 7: Cesta ke koruně - 1
The Settlers 7: Cesta ke koruně - 2
The Settlers 7: Cesta ke koruně - 3
The Settlers 7: Cesta ke koruně - 4
The Settlers 7: Cesta ke koruně - 1/4The Settlers 7: Cesta ke koruně - 2/4The Settlers 7: Cesta ke koruně - 3/4The Settlers 7: Cesta ke koruně - 4/4

The Settlers 7: Cesta ke koruně

Kód: 20331
Dostupnost: Na dotaz
299,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
The Settlers 7: Cesta ke koruně

The Settlers 7: Cesta ke koruně umožní hráčům vybrat si nejlepší způsob jakým dovést své království ke slávě a prosperitě v novém prostředí zasazeném do doby rané renesance ve střední Evropě.

Marketingový ředitel Ubisoftu John Parkes označuje hru jako zcela něco nového ve strategickém žánru - hra je založena na známých principech, které tuto sérii tak proslavili, zároveň se však setkáte s množstvím inovací, které umožní hráčům prožít zcela nový vzrušující zážitek.

O vývoj hry se pro Ubisoft jako vždy postará studio Blue Byte se sídlem v německém Düsseldorfu. The Settlers 7: Cesta ke koruně navazuje na úspěšné díly této série a zároveň přinese nové, moderní a inovativní prvky. Hráči se stanou součástí vzrušující kampaně a onlinových bitek ve světe plném luk a lesů, dravých řek a vysokých pohoří.

  • Čekají na vás propracované herní mechanismy - rozsáhlý stavební a produkční systém umožňuje hráčům rozšiřovat své království vesnici po vesnici, oblast po oblasti.
  • Směr, který si budete moci zvolit jako nejlepší způsob k dosažení vítězství pro své království, se točí kolem tří pilířů:

Vojenský - vybudováním silných armád a poražením soupeřů vojenskou silou.
Vědecký - zvýšením vlivu v klášterech, což umožní přístup k nejužitečnějším technologiím.
Obchodní - zabráním nejlepších obchodních tras se stanete nejbohatším hráčem v oblasti.

  • Podle stylu hry se vám pak odemknou nové a jedinečné možnosti měnící způsob, jak budovat své království.
  • Hra obsahuje nový průkopnický systém dosažení vítězství, ten přináší do hry více napětí a soutěživosti. Vítězné body se udělují mnoha různými způsoby podle toho, jak postupujete a rozvíjíte své království.
  • Nebude chybět ani možnost si zahrát přes internet a čelit tak soupeřům v klasickém konfliktu nebo kooperační hře týmů.
  • Nový grafický engine a vylepšené rozhraní dovolí hráčům pokochat se nádherou jejich království v detailech, které ještě nezažili.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.