Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Strategické hry
Odběr novinek
The Settlers 6 GOLD (PC)

The Settlers 6 GOLD (PC)

Kód: 20157 Produktové číslo: 8595172603125
Dostupnost: Na dotaz
299,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
The Settlers 6 GOLD (PC)

Lokaliazce: české titulky

Jedinečná atmosféra osadníků v živém středověkém světě!

Hlavním cílem hry je vytvořit velká živoucí středověká města.
Osadníci se vzájemně zcela přirozeně ovlivňují a každý má své vlastní tužby a potřeby.
Poprvé v sérii se objevují i ženy osadnice: Muži a ženy se do sebe budou zamilovávat a uzavírat sňatky.
V živoucím a do detailu prokresleném světě bují fauna i flóra.
Hektický život osadníků je zachycen pomocí nádherných animací, díky nimž budete vždy přesně vědět, co se právě odehrává.
Svět je rozdělen do čtyř podnebných pásem, ve kterých se střídají roční období i počasí, což všechno ovlivní další rozmach a těžbu surovin.

Na celý svět je krásný a nerušený výhled, neboť veškeré činnosti postaviček jsou roztomile a realisticky animovány. Každý osadník má své vlastní každodenní návyky. Hráč má vždy přehled o rozličných návycích svých poddaných a vždy bude vědět, co který jednotlivec právě dělá. Díky tomu každého osadníka hráč využije na maximum a bude tak moci vybudovat prosperující ekonomiku, starat se o potřeby svých osadníků a chránit svou říši před vnějším nebezpečím. Pokud se hráči podaří hranice své říše rozšířit, může aspirovat i na to, aby se stal legendárním králem či královnou. Nejoblíbenější vlastnosti předešlých dílů hry zůstaly zachovány a obohatilo je mnoho splněných přání a tužeb fanoušků série. Ve výsledku tak hráč zažije tu pravou osadnickou atmosféru. Středověký svět je vykreslen do neuvěřitelných detailů. Do hry je zakomponován komplexní a přitom přehledný ekonomický systém založený na surovinách, polotovarech a výrobcích, které jednotliví osadníci produkují v rámci výkonu svých povolání.

Charakteristika datadisku:

Díky moudrému vládci z Westerlinu povstala stará říše z popela. Hašteřící se následnické státy jsou nyní spojeny v jeden a v zemi je obnoven zákon a pořádek. Po porážce nepřátelského Rudého prince a zrádce z vlastních řad si Westerlin plnými doušky užívá nového věku míru a prosperity.

Tímto moudrým vládcem jste vy. Ve svých rukách nyní budete třímat osud starobylé říše Darionu. Nalezli jste nové spojence, objevili nová území a staří nepřátelé odčinili své hříchy a bylo jim odpuštěno.

Nicméně v tajemných územích hraničících s vaší říší stále číhá nebezpečí. Ještě před několika málo lety o těchto oblastech, jimž kdysi vládl pevnou rukou Rudý princ, ve Westerlinu nikdo nevěděl. Nyní se však objevila hrozba v podobě Bohyně zeleného plamene, která touží po vybudování vlastního impéria a rozpoutání války s vámi.

Jste vládcem prosperující říše, a proto máte zodpovědnost za bezpečnost svého lidu. Nyní musíte najít v dalekých zemích nové spojence a čelit přitom novým výzvám, novým zradám a novým nepřátelům.

S pomocí svých oddaných rytířů však můžete bez bázně a hany začít s průzkumem těchto nových a neznámých území. Rozšiřte proto svůj vliv a přineste mír dalším národům. Čas dobývání je už pryč, nyní se musíte postavit do čela své země jako její ochránce. Nastal čas na příchod hry The Settlers – Vzestup říše – Východní království.

Poznejte novou vzrušující faunu a flóru, nové budovy a postav!
Vrací se geolog se schopností nacházet nové zdroje ve stávajících lomech, dolech na železnou rudu a studnách.
Na nových misích se k vašim rytířům přidá i princezna Saraya.
Poznejte nové scenérie a odolejte nové výzvě počasí; monzunovému dešti.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

MINIMÁLNÍ
OS: Windows XP/Vista
Procesor: 2 GHz
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: 128 MB kompatibilní s DirectX 9.0c
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

S tímto zbožím kupují
The Settlers 2: 10.výročí (PC) The Settlers 2: 10.výročí (PC) Kód: 20101
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.