Doprava od 89 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Simulátory
Odběr novinek
The Sims 3 - Roční období - 1
The Sims 3 - Roční období - 2
The Sims 3 - Roční období - 3
The Sims 3 - Roční období - 4
The Sims 3 - Roční období - 5
The Sims 3 - Roční období - 6
The Sims 3 - Roční období - 1/6The Sims 3 - Roční období - 2/6The Sims 3 - Roční období - 3/6The Sims 3 - Roční období - 4/6The Sims 3 - Roční období - 5/6The Sims 3 - Roční období - 6/6

The Sims 3 - Roční období

Kód: 20146
Dostupnost: Na dotaz
489,0 Kč , plus doprava
Porovnat

Žádné hodnocení.
The Sims 3 - Roční období

Vytvořte si jakéhokoliv Simíka, který vás jen napadne, a dejte mu jedinečnou osobnost! Dolaďte vzhled Simíka i jeho osobnost. Bude zlý, romantický, paranoidní, kleptoman, nebo úplně jiný? Poté mu vyberte vlastnosti, abyste vytvořili zcela jedinečného Simíka.

Řiďte osud svých Simíků. Rozhodujte, zda splníte Simíkům jejich přání, a naplníte tak jejich osud. Stanou se rockovými hvězdami, světovými vůdci, mistrovskými zloději nebo někým úplně jiným? Záleží jen na vás.

Užívejte si roční období! Simíci si mohou vydlabat strašidelnou dýni, nechat si pomalovat obličej na letním festivalu, obléct se do teplého oblečení, neoprenu nebo kostýmu pro Halloween. Také se mohou opálit a může se i stát, že je zasáhne blesk nebo dostanou rýmu.

Využívejte sociální možnosti! Posílejte chatové zprávy svým kamarádům, zveřejňujte příspěvky na jejich stěnách, sdílejte své Simíky i jejich vzpomínky a ještě mnohé další!

Přizpůsobte si úplně všechno! Postavte Simíkům dokonalý dům, o kterém jste vždy snili, a využívejte přitom neomezené možnosti úprav oblečení, nábytku, a dokonce i aut.

Prozkoumejte nová místa – v každém ročním období! Běžte se s kamarády koulovat do parku, užívejte si letní večeře na zahrádce restaurace, zajděte na návštěvu k sousedům nebo se spolu se svojí drahou polovičkou dívejte na ohňostroj.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.