Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Simulátory
Odběr novinek
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 1
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 2
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 3
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 4
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 5
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 6
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 1/6Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 2/6Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 3/6Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 4/6Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 5/6Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic - 6/6

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Kód: 20330
Dostupnost: Na dotaz
269,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic

Silent Hunter 5 oslavuje návrat nejlepší ponorkové simulace.

Poprvé bude mít hráč možnost vcítit se do role kapitána ponorky, neboť povede svou posádku z pohledu první osoby v opravdové dynamické kampani.

Bojujte proti spojeneckému loďstvu na obrovských plochách Atlantského oceánu a Středozemního moře a účastněte se slavných střetnutí se silnými nepřátelskými válečnými loďmi. Povedete si lépe než skutečná německá ponorková esa?

  • Poprvé budou mít hráči možnost procházet vysoce detailními ponorkami z pohledu první osoby a budou mít přístup ke všem vnitřním i vnějším částem U-bootu.
  • S pomocí pokročilého systému vydávání rozkazů bude hráč ve spojení s posádkou ponorky, bude sledovat své muže při vykonávání každodenních prací a zažije napětí a strach uvnitř stísněné ponorky.
  • Činy hráče budou mít dopad na výsledek bitev a vývoj celé kampaně. Díky vylepšením a způsobu zásobování pak hráč bude získávat přístup k novým možnostem. Spojenci pak na činnost hráče budou dynamicky a inteligentně reagovat.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.