Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Simulátory
Odběr novinek
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 1
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 2
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 3
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 4
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 5
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 6
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 7
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 1/7MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 2/7MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 3/7MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 4/7MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 5/7MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 6/7MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC) - 7/7

MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC)

Kód: 20555
Dostupnost: Na dotaz
1.099,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
MXGP 3 – The Official Motocross Videogame (PC)

Lokalizace: angličtina

MXGP se vrací. Třetí kapitola byla od základů přepracována, aby posunula herní zážitek na novou úroveň!

Nový ročník MXGP, založený na sezóně 2016, nabízí hráčům dynamický a ještě zábavnější herní zážitek díky řadě inovativních grafických prvků a mechanismů podpořených novým enginem Unreal®Engine 4, který dokáže posunout zážitek na překvapivou novou úroveň.

Šlápněte na plyn a připravte se zápolit s nepředívatelným dynamickým počasím v soutěži, která je ve svém žánru jedinečná. Každá změna, od slunečného počasí po silný liják, ovlivní jezdcovu viditelnost a vysoce citlivý povrch, takže řádně prověří schopnosti i těch nejzkušenějších hráčů. A právě povrch představuje tu největší výzvu: všemu budou vládnout bláto, prach a dynamická deformace, zatímco zvuk motoru běžících na plný plyn v kombinaci se zcela novými motory bude splývat s řezavými zvuky okolí.

A pokud by tento mezigenerační přelomový pokrok s novým grafickým enginem nestačil ani těm nejvybíravějším hráčům, hra pro ně bude mít připravený režim kariéry a rozšířené možnosti úprav, samozřejmě včetně všech oficiálních závodníků MXGP a MX2 2016 a oficiálních tratí včetně MXoN, a to jak v online, tak v offline režimech.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.