Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Simulátory
Odběr novinek
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 1
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 2
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 3
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 4
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 1/4IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 2/4IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 3/4IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover - 4/4

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

Kód: 20492
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover

Lokalizace: české titulky

Další letecký simulátor z období 2. světové války, který vyvíjí studio 1C: Maddox Games, jež stojí za původní oceňovanou sérií IL-2 Sturmovik. Cliffs of Dover se bude odehrávat v roce 1940, během největších leteckých soubojů nad Británií, sváděných mezi RAF na straně jedné a německou Luftwaffe a italským letectvem na straně druhé.

-    Vzrušující kampaň pro jednoho hráče - Kampaň vrhne hráče doprostřed Bitvy o Británii, kdy se jakožto pilot Royal Air Force vydá bojovat s Messerschmitty a zrádcovskými piloty z vlastních řad.
-    Masivní hra pro více hráčů - Upravitelné režimy umožňují hru až 128 lidí v bitvách, které mohou trvat celé hodiny, dny, týdny i déle. Případně si to všichni mohou rozdat v jednoduchém souboji, kde každý kope sám za sebe.
-    Interaktivní výcvik - Vyčerpávající interaktivní výcvik pro nové hráče – budete létat se skutečným výcvikovým letounem z 2. světové války, kdy vás počítačový instruktor provede sérií cvičných misí.
-    Řiditelné letouny - Čeká na vás přes tucet vysoce propracovaných anglických, německých a italských letounů. Chybět nebudou slavné stíhačky, jako je například Spitfire, Hurricane a Messerschmitt Bf-109. Řídit budete moci také bombardéry He-111 a Blenheim, přičemž hráči budou moct zasednout na jakékoli místo. Všechny řiditelné letouny disponují realistickými kokpity, jejichž modely byly vytvořeny po tisících hodinách soustředěného výzkumu.
-    Neřiditelné letouny - Sem patří 13 počítačem ovládaných letounů, například Vickers Wellington, Dornier D-17 a další.
-    Zbrusu nová herní mapa - Bitva se bude odehrávat ve velké oblasti táhnoucí se od Londýna přes jižní Anglii a severní Francii až do Belgie. Na této obrovské mapě najdete tisíce historicky přesných vesnic, měst, silnic, letišť, radarových stanic, přístavů a průmyslových oblastí. Vše bude přesně tam, kde se to nacházelo v roce 1940.
-    Neuvěřitelný model poškození - Každičkou součástku letadla bude možné poškodit neuvěřitelně realistickým a uspokojivým způsobem.
-    Nový 3D engine - Hra je postavena na nejmodernějších technologiích využívajících funkcí rozhraní DX10 a DX11. Díky obrovské škále fotorealisticky zpracovaných pozemních vozidel, budov a dalších přírodních prvků bude Evropa roku 1940 vypadat jako živá.

Minimální konfigurace :
Windows XP, Vista[32bit], Win 7, dvoujádrový procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8800 / Radeon 850), 10.00GB volno na disku, DVDROM

S tímto zbožím kupují
Air Conflicts:Pacific Carriers Air Conflicts:Pacific Carriers Kód: 20543
Dostupnost: Na dotaz
129,0 Kč
Detail
IL-2 Sturmovik Kompletní edice (PC) IL-2 Sturmovik Kompletní edice (PC) Kód: 20524
Dostupnost: Skladem
69,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.