Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / RPG hry
Odběr novinek
Talisman: The Horus Heresy - 1
Talisman: The Horus Heresy - 2
Talisman: The Horus Heresy - 3
Talisman: The Horus Heresy - 4
Talisman: The Horus Heresy - 5
Talisman: The Horus Heresy - 1/5Talisman: The Horus Heresy - 2/5Talisman: The Horus Heresy - 3/5Talisman: The Horus Heresy - 4/5Talisman: The Horus Heresy - 5/5

Talisman: The Horus Heresy

Kód: 20562 Předprodej
Dostupnost: nedostupné
499,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Talisman: The Horus Heresy

Lokalizace: čeština

Talisman: The Horus Heresy je digitální desková hra založená na pravidlech hry Talisman, zasazená do světa Warhammer 40,000 během kataklyzmatických událostí Horovy hereze.

Až čtyři hráči se mohou ujmout vedení několika těch největších hrdinů galaxie či těch nejhorších zloduchů. Tito vojevůdci, kteří se přidají buď na stranu zrádců, nebo loajalistů, vybudují obrovské čety vesmírných mariňáků, bataliony tanků a flotil bitevních lodí. Jsou to ty nejmocnější bytosti v galaxii a mají celé zástupy následovníků.

Nové týmové souboje se budou líbit fanouškům hry Talisman i Horovy hereze. Jedná se o jedinečnou adaptaci hry Talisman, která byla upravena právě pro digitální platformy.

Ve hře Talisman: The Horus Heresy hráč získává zkušenosti exponenciálně a neprozkoumává jen jedno království, nýbrž celou galaxii v 31. tisíciletí. Už nebudete bojovat o velitelskou korunu, ale o budoucnost samotného lidstva...

  • Velte osmnácti legiím vesmírných mariňáků, které bojovaly během Horovy hereze.
  • Zahrajte si za jednoho z osmi největších hrdinů galaxie či těch nejhorších zloduchů, jakými jsou třeba Roboute Guilliman nebo Angron.
  • Hra až pro 4 hráče
  • Vyzvěte své kamarády nebo se s nimi spojte do týmu v rámci místní či online hry
  • Hrajte proti protivníkům s umělou inteligencí
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.