Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 1
Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 2
Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 3
Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 4
Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 1/4Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 2/4Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 3/4Operation Flashpoint 2 Dragon Rising - 4/4

Operation Flashpoint 2 Dragon Rising

Kód: 20140
Dostupnost: Na dotaz
179,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Operation Flashpoint 2 Dragon Rising

Konflikt, který vám umožní vyzkoušet vaše vojenské schopnosti, se točí okolo Čínsko-ruských sporů o ropu. Čína nehodlá podceňovat situaci kolem svých rezerv a podnikne invazi na území Ruské federace, konkrétně na její souostroví severně od Japonska, kde jsou velká ložiska černého zlata, které tak dobře lepí dohromady ptáky a tuleně. Amerika samozřejmě nechce hrát roli pouhého diplomatického prostředníka a pošle do oblastí vlastní jednotky, jež mají pomoci Rusům zatlačit agresora zpátky a hlavně ohlídat investice amerických ropných magnátů.

K dispozici budete mít na padesát druhů zbraní, přičemž například takový granátomet bude jedním z mnoha rozšíření. Podle situace budete moci využít tlumiče, puškohledy - i s nočním viděním, ty vám vhledem k nočním přesunům a přepadům, přijdou náramně vhod. Přesuny nebudete vykonávat pěšmo, ale různými vozidly případně helikoptérami a k dispozici vám budou obrněné transportéry, tanky, hummery, mobilní artilerie a spoustu dalších hračiček.

Proti vašemu schopnému velení, bude stát neméně schopná armáda, vedená pokročilou počítačovou inteligencí, okamžitě reagující na situaci na bojišti. Bude analyzovat každý váš manévr, brát si z něj ponaučení a reagovat na změny během boje.

S tímto zbožím kupují
Sacred Gold Sacred Gold Kód: 20353
Dostupnost: Na dotaz
129,0 Kč
Detail
The Settlers 2: 10.výročí (PC) The Settlers 2: 10.výročí (PC) Kód: 20101
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč
Detail
Crysis 3 Crysis 3 Kód: 20144
Dostupnost: Na dotaz
279,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.