Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Need For Speed Most Wanted (PC) - 1
Need For Speed Most Wanted (PC) - 2
Need For Speed Most Wanted (PC) - 3
Need For Speed Most Wanted (PC) - 4
Need For Speed Most Wanted (PC) - 5
Need For Speed Most Wanted (PC) - 6
Need For Speed Most Wanted (PC) - 1/6Need For Speed Most Wanted (PC) - 2/6Need For Speed Most Wanted (PC) - 3/6Need For Speed Most Wanted (PC) - 4/6Need For Speed Most Wanted (PC) - 5/6Need For Speed Most Wanted (PC) - 6/6

Need For Speed Most Wanted (PC)

Kód: 20270 Produktové číslo: 5035228109209
Dostupnost: Na dotaz
249,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Need For Speed Most Wanted (PC)

Lokalizace: české titulky

Need for Speed Most Wanted přinese obrovský otevřený svět, kde si každý může vybrat vlastní cestu k tomu, jak se stát nejhledanějším pirátem silnic. Hráči budou moci svobodně jezdit úplně všude, objevovat skryté herní prvky, sundávat ze silnice protivníky, vyzývat na souboje přátele nebo se jen tak projíždět a provokovat policajty. Veškeré jejich počínání je přiblíží konečnému cíli stát se jedničkou na seznamu „Most Wanted“.

Každý závod má start a cíl, ale pro jaký styl se rozhodnou, kdy a kde se soutěž uskuteční a jaké prostředky při tom využijí, to vše záleží pouze na hráčích. Ti budou navíc svádět souboje o prvenství s přáteli prostřednictvím sítě Autolog. Studio Criterion přichází s novým standardem v oblasti soutěžení mezi hráči na bázi doporučování úkolů a výzev na herní síti, a to v režimech pro jednoho i více hráčů. Za vše, co hráči v Need for Speed Most Wanted udělají, získají Speed Points, které je posunou blíže vysněnému cíli. Připravte se na lov nejlepších časů, nejdramatičtější honičky s policajty o nejvyšší skóre, hledání nejšílenějších ramp pro skoky a mnoho dalšího.

Autolog 2.0 se postará o nikdy nekončící konkurenční boj a překonávání nových rekordů. Doporučení Autologu jsou navíc přímo rozšířena také na multiplayerovou část Need for Speed Most Wanted. Už žádné přihlašování do místností, nebo nudné čekání. Hráči prostě jen naskočí do velkého onlinového světa a okamžitě dostanou porci testů, zkoušek a výzev.

 

S tímto zbožím kupují
Burnout Dominator (PSP) Burnout Dominator (PSP) Kód: 20263
Dostupnost: Na dotaz
229,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.