Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
NecroVision - 1
NecroVision - 2
NecroVision - 3
NecroVision - 4
NecroVision - 1/4NecroVision - 2/4NecroVision - 3/4NecroVision - 4/4

NecroVision

Kód: 20451
Dostupnost: Na dotaz
179,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
NecroVision

Lokalizace: české titulky

1916 – první světová válka. Mladý americký voják jménem Simon Bukner se přidá ke spojenecké armádě a brzy poté zažívá hrůzy války na vlastní kůži. Velice rychle si však uvědomí, že Němci nejsou jedinou hrozbou. Pod bitevními poli a zákopy číhá větší zlo: odvěká, avšak tajná válka mezi upíry a démony, která se začíná rozlévat i do našeho světa. Bukner byl vržen doprostřed tohoto nadpřirozeného konfliktu a musí bojovat, aby zachránil lidstvo před temnými silami, a zvolit si zvláštní spojenectví, aby tento strašlivý boj ukončil.

NecroVisioN je střílečka z pohledu první osoby, která se odehrává na nejrůznějších místech - od krvavých zákopů první světové války po tajné laboratoře a podzemní jeskyně zamořené děsivými nemrtvými bytostmi. Při riskantním pronikání do této hrozivé říše se musíš probojovat legiemi německých vojáků a odporných příšer. Příběh inspirovaný neblaze proslulým autorem hororů H. P. Lovecraftem kombinuje historicky přesné lokace a zbraně se stvořeními jako z noční můry. V důsledku toho bojují hráči proti nepřátelům pomocí autentických zbraní z doby první světové války, nadpřirozených, ale mocných výtvorů démonů, upíří technologie, a když se akce dostane moc blízko k tělu, řadou bojových pohybů.

- Intenzivní a výbušné boje, duely s úhlavními nepřáteli.
- Systém boje s implementovaným systémem kouzel.
- Mix zbraní, nepřátel a úrovní z reálného světa a fantazie.
- Interaktivní prvky a jednoduché hádanky.

Minimální konfigurace :
Windows XP, Vista[32bit], procesor 2400MHz, paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6600 / Radeon X1600), 8.00GB volno na disku, DVDROM

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.