Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 1
Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 2
Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 3
Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 4
Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 5
Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 1/5Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 2/5Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 3/5Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 4/5Mirror 's Edge: Catalyst (PC) - 5/5

Mirror 's Edge: Catalyst (PC)

Kód: 20115 Produktové číslo: 5030935116311
Dostupnost: Skladem
259,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Mirror 's Edge: Catalyst (PC)

Lokalizace: angličtina

Sledujte příběh odvážné free runnerky Faith v jejím boji za svobodu ve městě Glass. To, co se zdá být zvenku elegantním, high-tech městem, ukrývá uvnitř strašné tajemství.

Prozkoumejte každý kout od nejvyšších, krásné osvětlených střech po temné a špinavé tunely pod nimi. Město je obrovské, můžete se v něm volně pohybovat a Faith je v centru toho všeho. Prostřednictvím pohledu první osoby se spojuje její plynulý pohyb a pokročilým bojem as okolím, abyste ho dokázali ovládnout a odhalit spiknutí.

Toto je Mirror 's Edge nové generace, které zvyšuje laťku v akčních hrách na novou úroveň.

 

  • Použijte svou volnost pohybu a umění boje ve spojení s prostředím a zažijte plynulou akci z pohledu první osoby, která se nepodobá žádnou jinou.
  • Prozkoumejte krásné, high-tech město svým vlastním tempem, od nejvyšších, skleněných mrakodrapů po ukryté podzemní tunely a odemkněte si mnoho jeho různých čtvrtí.
  • Vychovávaná ulicí na okraji totalitní společnosti, našla Faith útočiště ve skupině outsiderů nazývanou Runner. Zjistěte pravdu o jejím původu a připojte se k ní na její cestě v boji proti útlaku, ve kterém se stává katalyzátorem, který může navždy změnit město Glass.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.