Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 1
Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 2
Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 3
Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 4
Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 1/4Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 2/4Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 3/4Mercenaries 2: World in Flames (PC) - 4/4

Mercenaries 2: World in Flames (PC)

Kód: 20512
Dostupnost: Skladem
69,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Mercenaries 2: World in Flames (PC)

Lokalizace: angličtina

Pokračování vojenské akce, která se odehrává v jihoamerické Venezuele, kde se kvůli ropě rozhoří konflikt a celá země se rázem změní v jednu obrovskou válečnou zónu. Pro vás jako žoldáka je to však dobře, moc dobře. Znamená to totiž spoustu nabídek k práci od různých zájemců, kteří nebudou šetřit penězi na to nejmodernější vybavení, k němuž se lze v dnešní době dostat.

V roli žoldáka dostanete k dispozici vše nač si vzpomenete, jen musíte mít po ruce dostatek peněz, k nimž se dostane díky plněním jednotlivých misí. Nezáleží přitom na jejich způsobu plnění, ale pouze na výsledku.

Jakmile nasbíráte dostatek peněz, můžete je buď utratit za celou řadu zbraní, dopravních a bojových prostředků, nebo je vrazit do založení vlastní soukromé vojenské společnosti, kde budete zaměstnávat jiné žoldáky a částečně na jejich aktivitách vydělávat.

Kromě konceptu podobného původní hře a několika nových prvků (kooperativní multiplayer, možnost pohybovat se pod vodou i ve vzduchu) nabízí Mercenaries 2 samozřejmě zbrusu nové audiovizuální zpracování využívající výkonu next-gen konzolí. Díky tomu se můžete těšit na rozlehlý herní svět bez hranic, kde číhá nebezpečí a zároveň i příležitost k výdělku na každém kroku.

Minimální konfigurace :
Windows XP, Vista[32bit], paměť 1024MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 6800 GT / Radeon X1600), 10.00GB volno na disku, DVDROM, Procesor Pentium 4, MD Athlon X2 pro XP, AMD Athlon 64 X2 pro Vista, vyžadováno připojení k internetu.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.