Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
GUN

GUN

Kód: 20488
Dostupnost: Na dotaz
129,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
GUN

GUN je westernová third-person akce s možností přepnout se do pohledu první osoby, která se odehrává v 80. letech 19. století na americkém západě. Hra je svým zaměřením a stylem hraní podobná sérii GTA. Hrajete za postavu Coltona „Cole“ Whitea, který pátrá po vrazích svého otce a chce se pomstít. Cestou naráží na řadu nepřátel včetně hlavního bosse Thomase Magrudera.

Vaše postava cestuje napříč americkým západem na koni, což usnadňuje a urychluje váš přesun po poměrně rozsáhlé mapě s několika městy a městečky. Plníte rozmanité úkoly – povinné a volitelné, vyděláváte peníze a nakupujete nové zbraně a vybavení. Především jízda na koni je ztvárněna na výbornou, váš kůň se může unavit nebo dokonce zemřít. Zvláštní schopností hlavního hrdiny je tzv. Quickdraw mód střelby, kdy se okolní dění na chvíli zpomalí a vy tak můžete proti převaze získat dočasnou výhodu v podobě bullet-timu. Ve hře vystupuje spousta postav, všechny jsou profesionálně nadabovány a postavu Majora Hoodoo Browna (skutečná historická postava) nadaboval herec Ron Perlman. Za zmínku také stojí fenomenální orchestrální soundtrack od známého hudebního skladatele Christophera Lennertze.

Hra si odnesla vysoká hodnocení především na konzolích a port na PC tak trochu zůstal nedoceněn. Ovšem všichni milovníci divokého západu vědí, že GUN je poctivou akční hrou, která stojí za zahrání. Vždyť her s touto tématikou bychom spočítali na prstech dvouprsté ruky a tato patří mezi nejlepší.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.