Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Grand Theft Auto - San Andreas - 1
Grand Theft Auto - San Andreas - 2
Grand Theft Auto - San Andreas - 3
Grand Theft Auto - San Andreas - 4
Grand Theft Auto - San Andreas - 1/4Grand Theft Auto - San Andreas - 2/4Grand Theft Auto - San Andreas - 3/4Grand Theft Auto - San Andreas - 4/4

Grand Theft Auto - San Andreas

Kód: 20525
Dostupnost: Na dotaz
179,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Grand Theft Auto - San Andreas

Lokalizace:  angličtina

Hra Grand Theft Auto San Andreas je šestým pokračováním velmi oblíbené série her GTA. Ve hře se stanete americkým gangsterem, který se ve svém městě musí potýkat s několika problémy. Každá série her GTA se odehrává v jiném městě, které vzhledově připomíná některé ze skutečných měst v americe. Zároveň je každá série vnořena do jiného časového období.

Grand Theft Auto San Andreas je časově vnořeno do devadesátých let 20. století do města San Andreas. Svou rozlehlostí toto město naprosto překonává předchozí tituly. Hlavní postavou děje je Carl Johnson, který se navrací do města San Andreas, kde vyrůstal a odkud musel před pěti lety odejít, aby mohl žít běžným životem. Město je totiž plné nelítostných a nepřátelských gangů a zkorumpovaných policistů. Carl Johnson je po příchodu do San Andreas okamžitě obviněn a uvězněn ze zločinů, které nespáchal. Tímto začíná jeho příběh v tomto městě, které je skrz na skrz prorostlé zločinem, odpornými a zákeřnými gangstery, podplacenou policií a bohužel také mrtvolami nevinných občanů.

 

Minimální konfigurace:
IBM PC nebo 100% kompatibilní, MS Windows XP/2000, Pentium III procesor 1000MHz, Paměť 256MB RAM, 3600MB volného místa na pevném disku, Grafická karta 64MB RAM, Zvuková karta kompatibilní s DirectX, Monitor rozlišení 800x600 16bit, DVD-ROM, DirectX 9.x nebo vyšší.

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.