Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 1
Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 2
Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 3
Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 4
Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 1/4Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 2/4Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 3/4Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City - 4/4

Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City

Kód: 20519
Dostupnost: Na dotaz
319,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Grand Theft Auto - Episodes from Liberty City

Na jediném disku zde naleznete hned dva nové příběhy z Liberty City: The Ballad of Gay Tony a The Lost and Damned. Ke hraní není vyžadována původní hra GTA IV.

The Lost and Damned - Johnny je členem a hlavou motorkářského gangu The Lost v Liberty City. Snaží se, aby gang prosperoval a zároveň nevytvářel kolem sebe moc velký rozruch. Vše se ale změní s příchodem šéfa Billyho Greye, který se navrátil z vězení a rozhodně není takovým kliďasem jako Johnny.

The Ballad of Gay Tony - Příběh se odehráva okolo hlavní postavy Luise Lopeze, asistenta oblézače nočních klubů Tonyho Prince (Gay Tony). Hráč bude na ostří nože se soupeřícími rodinami, kdy nikdy nebude vědět, kdo je skutečným přítelem a kdo ho jen pro své účely využívá.

Minimální konfigurace :
Windows 2000, XP, Vista[32bit], Vista[64bit], Win 7, paměť 1536MB RAM, grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7900 / Radeon X1900), 16.00GB volno na disku, DVDROM, procesor Intel Core 2 Duo 1.8GHz nebo AMD Athlon X2 64 2.4GHz, hra vyžaduje aktivaci přes internet.

S tímto zbožím kupují
Tracer Drifter volant pro PC/PS3 Tracer Drifter volant pro PC /PS3 Kód: 20097
Dostupnost: Na dotaz
1.499,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.