Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Conflict Vietnam - 1
Conflict Vietnam - 2
Conflict Vietnam - 3
Conflict Vietnam - 4
Conflict Vietnam - 1/4Conflict Vietnam - 2/4Conflict Vietnam - 3/4Conflict Vietnam - 4/4

Conflict Vietnam

Kód: 20517
Dostupnost: Na dotaz
129,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Conflict Vietnam

Lokalizace: angličtina

Hra zachycuje postup čtyř amerických vojáků, kteří v r. 1968 při težké ofenzívě uvízli za nepřátelskými liniemi a jsou zcela odříznuti od své jednotky. Cestu zpět si musí tvrdě probojovat a den co den zápasit o přežití jak s nehostinnou krajinou, tak i s nepřáteli, kteří se mohou ukrývat naprosto kdekoliv. Důvod této nesmyslné války je jim naprosto lhostejný, ale jsou si bolestně vědomi všudypřítomných Vietcongů a toho, že život si budou muset tvrdě vybojovat.

Jedná se o střílečku z pohledu třetí osoby, kdy hráč plně ovládá všechny čtyři členy týmu, přičemž musí takticky využívat jejich dovedností, aby snadněji prorazili řadami nepřátel, zničili určené cíle a potenciální hrozby a dorazili ke své jednotce živi a zdrávi.

Hra sestává ze čtrnácti rozsáhlých misí, z nichž každá obsahuje ještě několik různých individuálních úkolů. Cestou musíte oddíl bezpečně provést zřícenými chrámy, přes vietnamské řeky, zavítáte i do místních vesnic (s přátelským i nepřátelským obyvatelstvem), zdoláte vražednou džungli a podíváte se až do starobylého vietnamského hlavního města Hoi.

Na rozdíl od hry Conflict: Desert Storm se Conflict: Vietnam nesnaží líčit původ celé války – jedná se o prosté svědectví čtyř mužů, kteří v nepřátelské vietnamské džungli bojují o přežití. Musí zdárně překonat jak překážky v podobě nehostinné krajiny, tak i všudypřítomné „neviditelné“ nepřátele.

Minimální konfigurace :
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1500MHz, paměť 128MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, grafická karta s podporou T&L

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.