Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Battlestations Warfare Pack (PC)

Battlestations Warfare Pack (PC)

Kód: 20759
Dostupnost: Skladem
69,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Battlestations Warfare Pack (PC)

Lokalizace: angličtina

Balení obsahuje hry Battlestations: Midway a Battlestations: Pacific .


Battlestations: Midway je pohlcující akční hra, která Vás uvrhne do masivních leteckých, námořních a podmořských bitev od Pearl Harboru po Midway. Velte útokům obrovských flotil a během bitvy přímo, v reálném čase, ovládejte každé letadlo, bojovou loď a ponorku.
Hra spojuje intenzivní akci z pohledu 3. osoby s epickými, rozsáhlými námořními bitvami a oživuje velké bitvy v Pacifiku během 2. světové války. Od chaosu Pearl Harboru, přes Filipíny, Javu a Korálové moře až k epické bitvě o Midway.

Inovativní hratelnost Vám umožňuje převzít přímou kontrolu nad více než 60 různými bojovými loděmi, letadly a ponorkami z pohledu třetí osoby. Okamžitě se můžete přepnout a ovládat libovolnou jednotku v bitvě.

Singleplayerový režim nabízí 11 velkých kampaní s 12 bonusovými misemi. Online multiplayer nabízí zcela nový online bojový zážitek a přináší kompetitivně a kooperativní boje loďstev, v nichž se představuje více než 60 spojeneckých a japonských jednotek.

Zažijte epické boje 2. světové války z několika perspektiv přitom jako přepínáte mezi desítkami jednotek, přičemž můžete hrát jako pilot, střelec, kapitán ponorky, nebo dokonce velitel letadlové lodi.

Každá bitva probíhá současně ve vzduchu, na i pod hladinou. Pohyb Vaší flotily a úsilí jednotlivých jednotek je rozhodující pro úspěch.

Šedesát bojových lodí. Letadla, lodě a ponorky jsou autenticky navrženy. Čím více se dozvíte o schopnostech a slabých stránkách každého plavidla, tím lépe budete bojovat. Čekají Vás například stíhačky Wildcat a Zero, bombardéry Dauntless, B17 a B24 a lodě USS Iowa, USS Yorktown a japonská nechvalně známá super bitevní loď Yamato.

Nejmodernější grafika oživuje Tichý oceán a ostrovy reálným prostředím, dynamickými efekty počasí a neuvěřitelně podrobnými jednotkami a zbraněmi.

Hluboký singleplayerový režim představuje 11 masivních kampaní s 12 bonusovými misemi a působivým příběhem.

Inovativní online multiplayerový režim přináší obrovské online bitvy až pro 8 hráčů znalé více než 60 jednotek.

Battlestations: Pacific
Pokračování úspěšné taktické akce Battlestations: Midway přináší masivní americkou a japonskou singleplayerovou kampaň, která nabízí jedinečnou směs akce a strategie. Pečlivě naplánujte své kroky na obrovských otevřených bojištích a bojujte ve vzduchu, nad i pod hladinou, abyste přežili některé z nejtvrdší vybojovaných bitev v historii 2. světové války. S nově přidanou japonskou frakcí můžete také získat pohled na to, co by se mohlo stát, pokud by Japonsko získalo převahu nad Spojenými státy. Battlestations: Pacific přináší také pět nových inovativních multiplayerových režimů, ve kterých můžete strategicky plánovat a bojovat proti přátelům na zcela nových map as novými jednotkami.
Hra Battlestations: Pacific, odehrávající se během 2. světové války, přináší intenzivní, akční souboje a strategický boj na mimořádné úrovni a nabízí dvě výrazně odlišné singleplayer kampaně. V případě Američanů pokračuje hra v příběhu Battlestations: Midway a umožňuje Vám vybojovat si svou cestu od bitvy u Midway po Okinawu, ve snaze zajistit mír v Pacifiku. Za Japonce převezmete velení nad japonským císařským loďstvem a získáte jedinečnou možnost bojovat v Pearl Harboru, předtím než se pokusíte změnit chod dějin a převzít plnou kontrolu nad Tichým oceánem.
Singleplayerové kampaně v Battlestations: Pacific nabízejí více než 28 příběhových misí, zdvojnásobující množství z předchozího Battlestations: Midway a 21 nových jednotek, včetně kamikadze a dalších jednotek z 2. světové války. Objevte nový pohled na válku díky tomu, že získáte přímou kontrolu nad nechvalně známými Ohka a dalšími japonskými leteckými jednotkami, které bojovaly nad Tichým oceánem během 2. světové války.
Hra obsahuje i taktické výsadky jednotek v bitvě. Vyšlete své letecké výsadkové jednotky s maximální přesností, nebo zajistěte bezpečnou cestu svým vyloďovací plavidlům a sledujte, jak vaše prapory obsazují klíčové body, připravují obranné dělostřelectvo a tvoří strategickou oporu pro podporu Vaší útočné snahy.

Battlestations: Pacific nabízí zcela nové online multiplayerové režimy, kde se můžete aktivně zapojit do bojů a potyček proti přátelům online a prostřednictvím System Link. S množstvím nových map, jednotek a možností k přezkoumání nabízí Battlestations: Pacific ten nejvíc vzrušující, nejautentičtější a nejzábavnější Battlestations zážitek dosud.

 

Minimální konfigurace :
Windows XP, procesor 2000MHz, paměť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 6.00GB volno na disku, DVDROM

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.