Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
Assassin's Creed Chronicles - 1
Assassin's Creed Chronicles - 2
Assassin's Creed Chronicles - 3
Assassin's Creed Chronicles - 4
Assassin's Creed Chronicles - 5
Assassin's Creed Chronicles - 6
Assassin's Creed Chronicles - 1/6Assassin's Creed Chronicles - 2/6Assassin's Creed Chronicles - 3/6Assassin's Creed Chronicles - 4/6Assassin's Creed Chronicles - 5/6Assassin's Creed Chronicles - 6/6

Assassin's Creed Chronicles

Kód: 20325
Dostupnost: Na dotaz
499,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Assassin's Creed Chronicles

Assassin's Creed Chronicles zavede hráče do tří rozdílných civilizací a dob napříč historií. Nejprve do Číny za dob dynastie Ming na počátku jejího rozpadu, poté do říše Sikh při přípravách války proti Indii a nakonec do Ruska při dozvucích Velké říjnové revoluce.

Navrženo pro mistry plížení, kteří sdílejí nadšení z přepisování historie ve hrách. Můžete tak vzít do rukou osudy Assassinů Shao Jun, Arbaaze Mira a Nikolaje Orelova v herním světě ve 2,5D perspektivě. Eliminujte nepřátele ze stínu, doveďte k dokonalosti umění parkouru a vstupte do ohromujícího světa živoucích obrazů.

Je jedno, zda jste dlouhodobým fanouškem série Assassin's Creed, nebo se s touto sérií setkáváte poprvé, Assassin's Creed Chronicles Vám umožní objevit to, co udělalo tuto značku jednou z nejvíce oceňovaných v herní historii.

Stejně jako ve všech ostatních hrách z řad Assassin's Creed, i zde je kladen velký důraz na volnost pohybu. Proto je jedno, jestli utíkáte před nebezpečím, zdoláváte překážky nebo se plížíte, v každém případě tuto volnost pocítíte!

 

Každý z Assassinů, za kterého budete v Assassin's Creed Chronicles hrát, oplývá speciální sbírkou zbraní, pohybů a pomůcek, což dělá zážitek z hraní za každého z nich unikátní. 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.