Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Akční hry
Odběr novinek
Far Cry Primal (PC) - 1
Far Cry Primal (PC) - 2
Far Cry Primal (PC) - 3
Far Cry Primal (PC) - 4
Far Cry Primal (PC) - 5
Far Cry Primal (PC) - 6
Far Cry Primal (PC) - 1/6Far Cry Primal (PC) - 2/6Far Cry Primal (PC) - 3/6Far Cry Primal (PC) - 4/6Far Cry Primal (PC) - 5/6Far Cry Primal (PC) - 6/6

Far Cry Primal (PC)

Kód: 20332
Dostupnost: Na dotaz
399,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Far Cry Primal (PC)

Cenami ověnčená značka Far Cry už Vám předvedla tropický ostrov a Himaláje, nyní ale vstupuje na úplně nové území. A to sice do prapůvodního boje o přežití lidstva v době kamenné, kde se na jednom místě setkáte s gigantickou faunou, dechberoucími scenériemi a nepředvídatelnými střety s ostatními kmeny!

Vítejte do doby, ve které na každém kroku číhá smrtelné nebezpečí a nekonečné dobrodružství, do doby, kdy Zemi vládli mamuti a šavlozubí tygři a lidstvo bylo na spodu potravního žebříčku. Jako poslední přeživší Vaší lovecké skupiny se naučíte vyrábět smrtonosné zbraně, odrážet útoky nelítostných predátorů a přelstít nepřátelské kmeny při cestě za ovládnutím země Orosu!

Klíčové prvky:

Od kořisti k lovci

Vtělíte se do kůže Takkara, zkušeného lovce a posledního zástupce Vaší lovecké skupiny. Máte jediný cíl - přežít ve světě, kde Vy jste kořistí!

  • ·         Starejte se o blaho svého kmene a veďte své druhy.
  • ·         Setkáte se s množstvím důležitých postav, které Vám pomohou zahnat nebezpečí divočiny.
  • ·         Utkáte se s nepřátelskými kmeny snažícími se udělat vše pro to, aby Vás a Váš kmen vyhladili.

Doba kamenná ve stylu Far Cry

Toto není doba kamenná, kterou znáte z učebnic. Toto je doba kamenná plná boje a chaosu. Toto je doba kamenná podle Far Cry!

  • ·         Budete se plížit okolo nepřátelských táborů a budete útočit se zbraněmi vyrobenými z kostí Vaší kořisti v rukou.
  • ·         Ovládnete tajemství ohně a rozšíříte tak své taktické možnosti. Použití ohně na Vaši zbraň například zažene noční predátory.
  • ·         Zabití lovené zvěře ještě není jistotou surovin z kořisti. Pach mršiny může přilákat predátory, kteří se o ni s Vámi rádi utkají.

Svět ovládaný obří faunou

Po poslední době ledové se ledovce vrátily na vrcholky hor a nechaly za sebou úrodnou zemi bující rostlinami a stromy, kde lidé a zvířata mohou vzkvétat - za předpokladu, že mají dostatek síly k opanování  této říše!

  • ·         Budete objevovat majestátní a divokou zemi Oros s jejím překrásným údolím sekvojových lesů, drsné tajgy a vlhkých bažin. Poznáte tak Zemi před tím, než si ji nárokoval člověk.
  • ·         Oros překypuje životem v různých podobách - od stád jelenů, přes smečky lítých vlků, až k soupeřícím kmenům. Země je ovládána megafaunou - šavlozubými tygry a mamuty - která vládla Zemi doby kamenné.
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.