Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Adventury
Odběr novinek
Torchlight (PC)

Torchlight (PC)

Kód: 20754
Dostupnost: Skladem
69,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Torchlight (PC)

Lokalizace: Kompletní česká verze

Příběh hry je zasazen do těžařské osady Loučovice, jež byla narychlo založena po nalezení bohatých zásob emberu; vzácné a tajemné rudy, která dokáže očarovat či zkazit všechno, čeho se dotkne. Tato ničivá síla ale může mít nedozírné následky a hráči se musí vydat do útrob nedaleké hory a do hlubokých dolů pod ní, aby v plné míře zjistili, jaký dopad měl ember na civilizace, které tu žily v dobách minulých.

Vlastnosti produktu:

Náhodné generování - Všechny úrovně se vytvářejí zcela náhodně, takže každé dobrodružství je zcela originální. Nestvůry, poklady, rébusy a předměty budou též při každém hraní jiné
Jednoduché, snadno pochopitelné rozhraní - Hra Torchlight je vytvořena tak, aby se hned od začátku snadno ovládala. Pomocí intuitivního rozhraní snadno proniknete do bohatého, rozmanitého světa.
Odchod na odpočinek - Pokud postoupíte na určitou úroveň, můžete se svou postavou odejít na "odpočinek" a poskytnout tak novým hrdinům různé výhody do začátku.
Vlastní zvíře - Můžete si vybrat zvířecího společníka, který vás bude provázet. Ten pak bude postupovat spolu s vámi, bude vám pomáhat v boji i s nošením předmětů a prokáže vám spoustu dalších užitečných služeb
Povolání postav - Vaše postava může zastávat jedno ze tří povolání, lze ji různě upravovat a vybrat jí zvířecího společníka. Její vzhled, dovednosti, rozhodnutí během dobrodružství i získávané předměty budou pokaždé jiné
Rybaření - Chcete-li si na chvíli odpočinout od rychlého tempa dobrodružství, navštivte některé z rybářských míst, oddychněte si a zkuste něco chytit. Ryby mohou různým způsobem ovlivnit vás či vaše zvíře, případně v nich můžete objevit i různé zajímavé věci.

Hra Torchlight nebude podporovat službu Steam a nebude tedy potřeba žádná internetová aktivace. Pro fanoušku originálních znění je ve hře možnost volby mezi anglickou a českou verzí.

Minimální konfigurace
Operační systém: Windows XP/2000/Vista/Windows 7
Mechanika: DVD
Procesor: 800 MHz
Operační pamět: 512 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 64 MB

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.