Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky
Odběr novinek
The Crew: Wild Run Edition (PC) - 1
The Crew: Wild Run Edition (PC) - 2
The Crew: Wild Run Edition (PC) - 3
The Crew: Wild Run Edition (PC) - 4
The Crew: Wild Run Edition (PC) - 5
The Crew: Wild Run Edition (PC) - 1/5The Crew: Wild Run Edition (PC) - 2/5The Crew: Wild Run Edition (PC) - 3/5The Crew: Wild Run Edition (PC) - 4/5The Crew: Wild Run Edition (PC) - 5/5

The Crew: Wild Run Edition (PC)

Kód: 20082
Dostupnost: Skladem
999,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
The Crew: Wild Run Edition (PC)

Crew Wild Run je rozšíření revoluční závodní hry The Crew

Balení obsahuje základní hru The Crew a rozšíření WildRun.

Předveďte své schopnosti a získejte vstupenku na Summit, neoficiální setkání tisíců řidičů a mechaniků z celého světa, které se odehrává na ikonických místech po celých Spojených státech. Oslavujte automobilovou kulturu v rámci mnohaúrovňového klání  s širokým výběrem vozidel od težce tuningových aut po mrštné motorky nebo další exotičtější koncepty. Vyražte na Summit na motorce, zapůsobte na obecenstvo monster truck arény v Yosemite Valley, driftujte až se vám bude kouřit z pneumatik nebo prolomte rychlostní rekord se svým dragsterem na Bonneville Salt Flats. Přichází mnoho nových napínavých výzev pro vás a vaše přátele. Setkání začalo. Summit je tady!

 

ROZJEĎTE TO!

Vypusťte úžasná superauta, rychlé motorky, nezastavitelné monster trucky, mrštné driftovací vozy a řvoucí dragstery. S každým vítězstvím a achievementem můžete upravovat svá vozidla a vylepšit jejich výkon a vzhled. Natuňte své nejlepší stroje, posuňte jejich výkon na novou úroveň a získejte výhodu nad konkurencí.

PŘIPOJTE SE K SUMMITU

Najděte všechna místa Summitových klání a předveďte své schopnosti v nejrůznějších disciplínách. Vyzvěte tisíce řidičů z celého světa. Poražte ty nejlepší a získejte exkluzivní odměny.

 

BUĎTE SPONTÁNNÍ Vyzvěte cestou na Summit další řidiče k novým FreeDrive aktivitám, proslavte se a najděte nové rivaly, které byste mohli porazit v Summitových disciplínách. Ponořte se do vylepšeného otevřeného světa modelu Spojených států s živějšími světelnými efekty a nádhernou novou grafikou.

 

NOVĚ OBSAHUJE:

  • 4 nové typy vozidel: Motorky, Monster Trucky, Dragstery, Driftovací vozy

  • 15+ nových licencovaných vozidel

  • 60 nových tunningových kitů

  • Neomezené FreeDrive multiplayrové výzvy

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.