Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky
Odběr novinek
Battlefield 1 (PC) - 1
Battlefield 1 (PC) - 2
Battlefield 1 (PC) - 3
Battlefield 1 (PC) - 4
Battlefield 1 (PC) - 5
Battlefield 1 (PC) - 6
Battlefield 1 (PC) - 7
Battlefield 1 (PC) - 1/7Battlefield 1 (PC) - 2/7Battlefield 1 (PC) - 3/7Battlefield 1 (PC) - 4/7Battlefield 1 (PC) - 5/7Battlefield 1 (PC) - 6/7Battlefield 1 (PC) - 7/7

Battlefield 1 (PC)

Kód: 20307
Dostupnost: Na dotaz
1.299,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Battlefield 1 (PC)

Lokalizace: angličtina

Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války. Čekají vás velkolepé bitvy ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie. V dobrodružné příběhové kampani okusíte, jak vypadá svět ve válce, a v epických multiplayerových bitvách až pro 64 hráčů prověříte svoji schopnost přizpůsobovat taktiku dynamickému prostředí plnému ohromujících efektů destrukce. Těšte se na dramatické pěší boje i střety vojenské techniky na zemi, vodě i ve vzduchu, během kterých budete ovládat vše od tanků a motocyklů po dvouplošníky a bitevní lodě a postavíte se výzvě přizpůsobovat svoji hru zatím nejdynamičtějšímu bojišti celé série Battlefield.

HLAVNÍ PRVKY

  • Rozsáhlé multiplayerové bitvy až 64 hráčů – Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě.
  • Zažijte úsvit moderní války – Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti.
  • Ohromující efekty destrukce - Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků.
  • Válečné příběhy z nejvzdálenějších koutů světa – V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války. 
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.