Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Nintendo / DS(i) / Hry
Odběr novinek
Project Rub (NDS)

Project Rub (NDS)

Kód: 20454
Dostupnost: Skladem
199,0 Kč , plus doprava
 

Žádné hodnocení.
Project Rub (NDS)

Vítejte v naprosto tajemném světě Project Rub, kde se snažíte všemi možnými i nemožnými způsoby zalíbit své dívce. Použijte svou sílu hlasu, dotyku i dechu k tomu, aby jste se dostali k úplnému vrcholu hry.

Na vzniku hry Project Rub se podílely společnosti Sonic Team a Sega. Hra plně využívá předností systému DS v rozmanitých mini-hrách. Úkolem hráčů je zapůsobit na dívku, které se budou dvořit, zajímavými a povedenými kousky a zachránit ji před nebezpečím a být jí oporou ve složitých situacích. Hra nabízí různá prostředí (např. pustý ostrov). Během hry se hráč může ocitnout v žaludku obřího hada, zachránit svoji dívku před smrští střel, očistit její tělo od bláta a sprejem pro ni vytvářet srdíčka na stěnách.
Celkem je k dispozici 30 různých mini-her.
V hlavním režimu se hráči mohou vracet k již hraným mini-hrám, a dosáhnout nových rekordů. Zvýší se tak jejich bodové skóre, a to jim umožní např. vstup do dívčina šatníku, kde si ji mohou obléknout podle svého vkusu.
V jednotlivých dílčích scénách je hráčovým úkolem najít schované králíky. Celá hra jich skrývá na 60. Stačí dotknout se příslušného objektu, který se vztahuje k tématu mini-hry. (Například zlatá ryby ve hře Zlatá rybka). Čím více králíků se podaří hráči najít, tím bohatší šatník bude mít pro dívku k dispozici.

Vlastnosti
• Více než 25 různých mini- her
• Využití jedinečných vlastností hardwaru DS: dotekové obrazovky/ mikrofonu/ dvojité obrazovky
• Výhra v mini-hrách znamená odkrytí dalších prostředků, např. oblečení pro Vaši lásku, které využije v režimu s názvem Maniac.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.