Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Microsoft Xbox / Xbox 360
Odběr novinek
Dead Island: Riptide (X360)

Dead Island: Riptide (X360)

Kód: 20129
Dostupnost: Na dotaz
239,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Dead Island: Riptide (X360)

Tropický ostrov se po tajemném rozmachu zombií mění v místo totálního chaosu. Jedinou šancí hráče odříznutého od zbytku světa je bojovat na život a na smrt a najít způsob, jak z ostrova uniknout. Děj se odehrává v otevřeném světě tropického ostrova, na němž na hráče číhají hordy různých hladových zombií. Hráč se snaží v dovolenkovém ráji plnit rozličné vzrušující úkoly. Vzhledem k nedostatku zbraní a munice se hráč musí spolehnout na využití všech možných nalezených předmětů. Z těch si pak vyrobí zbraně k sebeobraně a pokusí se uspět v intenzivním boji zombiím tváří v tvář. K nalezení je široká škála předmětů, které postupem času umožní proměnit provizorní zbraně v hrozivé nástroje zkázy.

Hráči budou moci do pokračování nahrát svou postavu z minulého dílu, kde bylo možné dosáhnout až 60. úrovně. Ke čtveřici známých postav se připojí ještě pátá, dosud neoznámená. Kooperativní mód však zůstane určen maximálně pro čtyři hráče. I zde platí, že spolu mohou hrát klidně hráči se širokým spektrem zkušeností a schopností. Zombíci, do kterých budou bít zrovna oni, se jim přizpůsobí.

Dead Island Riptide rozhodně potěší všechny fanoušky prvního dílu, protože zde dostanou ještě více známé zábavy a navíc budou moci využít svých vycepovaných postav.

S tímto zbožím kupují
Mortal Kombat Komplete Edition (X360) Mortal Kombat Komplete Edition (X360) Kód: 20592
Dostupnost: Na dotaz
439,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.