Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Microsoft Xbox
Odběr novinek
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 1
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 2
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 3
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 4
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 5
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 6
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 1/6Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 2/6Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 3/6Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 4/6Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 5/6Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne) - 6/6

Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne)

Kód: 20436 Produktové číslo: 8023171043784
Dostupnost: Na dotaz
239,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Warhammer Vermintide 2 Deluxe Ed. (XOne)

Lokalizace: angličtina

Warhammer: Vermintide 2 je pokračování úspěšné hry Vermintide. Nadešel čas vrátit se k líté kooperační řežbě z pohledu první osoby s adrenalinovou a revoluční kontaktní akcí, zasazené do apokalyptických End Times válkou zpustošeného světa Warhammer Fantasy Battles. Vermintide 2 rozšiřuje intenzivní souboje z pohledu první osoby o zcela novou frakci nepřátel, 15 nových kariérních cest, stromy schopností, nové zbraně, vylepšený systém kořisti a další.

Klíčové vlastnosti:

Temný pakt
Spojená armáda zástupců Chaosu a skavenů je krutá a nemilosrdná, takže přežití bude vyžadovat koordinované týmové úsilí.

Zvolte si vlastní cestu
Vyberte si z 15 jedinečných tříd, z nichž každá má jiný vzhled, schopnosti, talenty a zbraně.

Zdolejte nové výzvy
Prožijte jedinečné scénáře a intenzivní zkoušky díky novému systému hrdinských skutků – sběratelských úkolů, které zásadně změní složení nepřátel, nastavení úrovně, používání zbraní a úkoly mise.

Postupujte ve své kariéře
Rozvíjejte své hrdiny a šplhejte po stromu schopností své vybrané třídy, odemykejte si nové dovednosti a získejte přístup k silnému vybavení.

Dobrodružství pokračuje
Prozkoumejte širokou škálu dechberoucích nových úrovní zasazených do okolí Helmgartu, opevněného města chránícího bretonnské hranice říše.

Vyzvedněte si odměnu
Vermintide 2 představuje nový a vylepšený systém kořisti, který každého hráče odměňuje válečnou kořistí, která je relevantní pro zvolenou třídu – zbraně, sběratelské úkoly, talismany, kosmetické možnosti, výrobní materiály a tak dále.

Zastavte hordu
Hrdinové čelí nekonečným zástupům skavenů v kombinaci s brutální silou armády Chaosu a musí stát při sobě. Musí používat stejnou měrou solidní taktiku a bojovou zuřivost, aby překonali tuto nesmírnou nepřízeň osudu.

Ultimate Edition obsahuje hru Warhammer: Vermintide 2, DLC Shadows over Bögenhafen, DLC Back to Ubersreik, tři exkluzivní hrdinské skutky, skiny s tematikou Helmgart Heraldry, rámeček pro portrét a sošku Sigmar Keep!

První DLC pro Warhammer: Vermintide 2: Město Bögenhafen je obchodní městečko, které trpí rozlezlou infekcí Nurglu, která se pomalu šíří po celých Reiklands.
Druhé DLC pro Warhammer: Vermintide 2: Vraťte se tam, kde to všechno začalo – do Ubersreiku. Když Olesya objeví záhadný předmět, pošle hrdiny zpátky do Ubersreiku, aby tento předmět lépe pochopili a objevili jeho spojitost s minulostí.

MULTIPLAYER
Kooperativní hra je založena na herních třídách, společně s až třemi přáteli se postavíte nepřátelům při snaze uchránit zájmy Andromeda Initiative. Otestujete své schopnosti v novém systému misí, ve kterých budete plnit výzvy a úkoly, mezitím co se budete probojovávat k důležitým informacím a nepřátelům.

S tímto zbožím kupují
102 Dalmatinů (PC) 102 Dalmatinů (PC) Kód: 20382
Dostupnost: Skladem
69,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.