Doprava od 89 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Sony Playstation / PlayStation 2 / Hry na PS2
Odběr novinek
The Ant Bully (PS2) - 1
The Ant Bully (PS2) - 2
The Ant Bully (PS2) - 3
The Ant Bully (PS2) - 4
The Ant Bully (PS2) - 1/4The Ant Bully (PS2) - 2/4The Ant Bully (PS2) - 3/4The Ant Bully (PS2) - 4/4

The Ant Bully (PS2)

Kód: 20313
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč , plus doprava
Porovnat

Žádné hodnocení.
The Ant Bully (PS2)

Akční adventure na motivy stejnojmenného filmu. Hlavním hrdinou je desetiletý chlapec Lucas Nickle, který si svoji frustraci z bezmocnosti vůči ostatním dětem vybije na mraveništi, za což je mravenčím šamanem zmenšen na velikost mravence. Aby si Lucas vysloužil možnost proměny do své původní lidské velikosti, tak musí poznat nelehký život mravenců ve světě lidí, kde jim neustále hrozí smrtelné nebezpečí. Mravenci Lucase zprvu odvrhují, ale pak jej mezi sebe přijmou a z Lucase se nakonec stane mravenčí hrdina, jenž bude riskovat vlastní život, aby svět hmyzu zachránil před jistým vyhlazením.

Co se obsahu týče, nabídne The Ant Bully kombinaci prvků běžných v akčních hrách i arkádách. Hráč si tak dosytosti užije průzkum terénu a překonávání překážek, ale chybět nebudou ani souboje, v nichž bude moci Lucas uplatnit některé ze svých schopností, které jako člověk ve světě hmyzu ovládá. V boji však dojde i na užití celé řady zbraní, bez nichž by byl boj proti široké paletě hmyzích nepřátel předem ztracený. Velkou pomocí bude možnost užití jakési telepatické schopnosti, kterou disponují všichni mravenci ze stejné kolonie. Díky ní si hráč bude moci přivolat pomoc v podobě dalších mravenců, jenž mu pak pomohou v boji, nebo při překonávání překážek.

Hra bude složená z celkem 18 misí, přičemž valná většina z nich bude vycházet z událostí zobrazených ve filmu. To znamená, že kromě jiného dojde i na arkádové létací sekvence na křídlech vážky.

Minimální konfigurace :
konzole Sony PlayStation 2

 

S tímto zbožím kupují
Finding Nemo (PS2) Finding Nemo (PS2) Kód: 20023
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.