Doprava od 69 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC
Odběr novinek
The Wheelman - 1
The Wheelman - 2
The Wheelman - 3
The Wheelman - 4
The Wheelman - 1/4The Wheelman - 2/4The Wheelman - 3/4The Wheelman - 4/4

The Wheelman

Kód: 20223
Dostupnost: Na dotaz
129,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
The Wheelman

Lokalizace: čeština

Automobilová akce ala GTA inspirovaná stejnojmenným filmem (The Wheelman), jež vás obsadí do role mafiána, který se po problémech v USA vrací do Barcelony, kde už však na něj čeká vlastní temná minulost a město plné kriminálních gangů. No a to znamená, že se ve svém staronovém působišti bude muset pořádně ohánět, aby si získal náležitý respekt.

Hra nespočívá jen v akčních automobilových honičkách napříč Barcelonou, ale i v možnosti kradení vozidel a střílení nejenom při chůzi, ale i za jízdy. Hráč bude navíc odměňován za stylovou jízdu a povedené kaskadérské kousky, což mu ve výsledku umožní v obtížných momentech na chvíli zpomalit okolní svět (bullet time).

Všechno to ježdění, střílení a hraní si na kaskadéra se bude odehrávat v dopravně velmi vytížené španělské metropoli, která je plná zničitelných objektů, a hráč si ji tak může v jistém slova smyslu upravit – zbourat podle svých představ. The Wheelman nabídne i podporu online a místního multiplayeru v několika módech, včetně týmové kooperace při plnění speciálních MP misí.

Minimální konfigurace :
Windows XP, Vista[32bit], procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta (GeForce 7800GT / Radeon X1800XT), 15.00GB volno na disku

 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.