Doprava od 89 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Strategické hry
Odběr novinek
Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 1
Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 2
Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 3
Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 4
Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 1/4Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 2/4Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 3/4Settlers V: Dědictví Králů GOLD - 4/4

Settlers V: Dědictví Králů GOLD

Kód: 20236
Dostupnost: Na dotaz
259,0 Kč , plus doprava

Žádné hodnocení.
Settlers V: Dědictví Králů GOLD
Lokalizace: české titulky

Edice obsahuje jak základní hru tak i datadiskPokračování budovatelsko-dobyvatelské strategie, která kombinuje stavbu domů, vesnic, měst i velké říše s boji mezi rytíři a armádami. V bitvách bude hráč bránit, či naopak rozšiřovat hranice své říše. To vše a ještě mnohem více je hlavní náplní velké singleplayer kampaně zahrnující 20 misí.

Během hry si vybudujete svoji říši, dobudete 7 sousedních království a získáte vzácný artefakt Orb of Power. Hra na rozdíl od předešlých dílů nabídne 3D grafiku a právě 3D zpracování bude mít významný vliv na celou hru. Tvůrci mohli díky přechodu do 3D implementovat nejen dynamické počasí, ale také střídání dne a noci i ročních období.
Všechny tyto nové prvky budou mít zásadní vliv na hratelnost - na počasí je závislá úroda, stejně tak jako rychlost postupu vojsk. Hráči mají k dispozici mnoho druhů postav s vlastní inteligencí a různými schopnostmi, jako je dřevorubec, zemědělec, mlynář a další, které bude třeba co nejefektivněji využívat pro rozvoj celé komunity a tím i úspěšné budování města a říše.
Vedle velké singleplayer kampaně bude k dispozici i populární multiplayer pro bitvy s živými soupeři skrze LAN, či internet.


-    Rozsáhlá kampaň pro jednoho hráče: 20 středověkých misí ve kterých si podmaníte 7 království a vytvoříte velkou říši.
-    Vinikající grafika, proměnlivé počasí a střídání ročních dob, s přímým vlivem na hru, např. lze přecházet zamrzlou řeku.
-    Živoucí prostředí - vše se hýbe a žije vlastním životem - zvířata i rostliny.
-    Unikátní soubojový systém s RPG prvky, vylepšováním vlastností, zbraní a technologi jejich výroby.

Minimální konfigurace :
Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1.50GB volno na disku, 4x CDROM, grafická karta min. Ati Radeon 8500 nebo nVidia GeForce 2

S tímto zbožím kupují
Optická myš Natec Genesis G33, 2000 DPI Optická myš Natec Genesis G33, 2000 DPI Kód: 20100
Dostupnost: Skladem
219,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.