Doprava od 89 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / PC hry a příslušenství / Hry na PC / Sportovní hry
Odběr novinek
FIFA Manager 11

FIFA Manager 11

Kód: 20507
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč , plus doprava
Porovnat

Žádné hodnocení.
FIFA Manager 11

Lokalizace: angličtina

FIFA MANAGER 11 přichází s velkým množstvím vylepšení, jejichž cílem je proměnit hru v dosud nejautentičtější díl celé série a současně co možná nejvíce zmenšit bariéry pro její zvládnutí začátečníky. Zkušenější fotbaloví manažeři však ocení nový a vylepšený systém taktických nastavení, který umožňuje provádět rychlejší a hlubší změny.

Nová a detailně propracovaná herní obrazovka s děním na hřišti dovoluje manažerům bleskově předávat instrukce jednotlivým hráčům, stejně jako měnit herní styl celého týmu například prostřednictvím dokonalejšího nastavení zahrávání standardních situací a ofenzivního/defenzivního chování hráčů.

Mezi další rozšíření patří nový způsob losování pohárů, speciální status pro derby, přepracovaný systém úrovní hráčů, zkušenostní systém, vyhledávání hráčů a mód turnaje mistrovství světa, který lze hrát jako samostatnou minihru. Kromě toho prošel změnami i celý systém přestupového trhu tak, aby co nejvíce reflektoval skutečný kalendář fotbalových přestupů.

Onlinový mód, který měl úspěšnou premiéru ve FIFA MANAGER 10, byl podstatně rozšířen a nově je do něj zaveden systém akčních karet, umožňující mnohem přímější ovlivňování průběhu hry.

S tímto zbožím kupují
Freight Tycoon Inc. Freight Tycoon Inc. Kód: 20495
Dostupnost: Na dotaz
199,0 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.