Doprava od 89 kč

Od 2 999 kč zdarma

info@game-hall.cz

Domů / Novinky
Odběr novinek
Star Wars Battlefront - 1
Star Wars Battlefront - 2
Star Wars Battlefront - 3
Star Wars Battlefront - 4
Star Wars Battlefront - 1/4Star Wars Battlefront - 2/4Star Wars Battlefront - 3/4Star Wars Battlefront - 4/4

Star Wars Battlefront

Kód: 20248
Dostupnost: Na dotaz
499,0 Kč , plus doprava
Porovnat

Žádné hodnocení.
Star Wars Battlefront

Pociťte zlověstný dusot AT-AT kráčejícího vaším směrem, zatímco jednotky rebelů pálí ze svých blasterů na imperial speeder bikes, které si to sviští kolem. Pohlédněte nahoru na oblohu, kde svádějí boje letky stíhaček X-wing a TIE. Připravte se prožít impozantní bitvy ze světa Hvězdných válek. Hra Star Wars Battlefront vyjde v v Česku a na Slovensku 20. listopadu, a to ve verzích pro PlayStation 4, Xbox One a PC (na Originu).

Bojujte za rebely či Impérium v hrách až pro 40 hráčů, nebo se postavte výzvám inspirovaných filmy, a to buď zcela sami, s kamarádem u jednoho počítače na rozdělené obrazovce, případně v rámci on-line kooperace. Hra Star Wars Battlefront v sobě kombinuje akci přímo galaktických rozměrů s věrohodným grafickým ztvárněním legendárních planet, zbraní, postav a dopravních prostředků ze světa Hvězdných válek a původními filmovými zvukovými efekty. Můžete se tak těšit na jedinečný, autentický a interaktivní herní zážitek.

PŘEDOBJEDNEJTE SI HRU A BUĎTE MEZI PRVNÍMI, KDO SE ZAPOJÍ DO BITVY O JAKKU

Předobjednejte si hru Star Wars™ Battlefront™ a 1. prosince 2015 budete mezi prvními, kdo se zapojí do bitvy o planetu Jakku* a prožije klíčový moment, kdy jednotky Nové republiky napadly hlavní opěrné body Impéria na odlehlé pouštní planetě. Hráči se stanou svědky událostí následujících po vítězství rebelů v bitvě o Endor, které se výraznou měrou podepsaly na podobě planety Jakku zachycené ve filmu Star Wars™: Síla se probouzí. Předobjednávka hry Star Wars Battlefront zaručuje jednotýdenní přednostní přístup. Všichni ostatní hráči získají přístup k tomuto obsahu 8. prosince 2015.

HLAVNÍ PRVKY A VLASTNOSTI

    Poznejte, co se stalo před událostmi filmu Star Wars: Síla se probouzí.
    Dvě mapy zasazené na zcela novou planetu Jakku.
    Sedmidenní přednostní přístup za předobjednávku hry Star Wars™ Battlefront™.
    Bezplatně ke stažení pro všechny hráče 8. prosince 2015.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.